2016. 09. 30. péntek - Jeromos 14°C | 24°C

Döntetlen a szuperrangadón

Egy-egyes döntetlen született a Manchester United–Chelsea csúcsrangadón.
Egy-egyes döntetlen született a Manchester United–Chelsea csúcsrangadón a Premier League 14. fordulójában, így az éllovas hazai csapat megőrizte hárompontos előnyét legfőbb riválisával szemben. A 75.948 néző előtt rendezett rangadón eleinte főleg a Manchester United irányította a játékot, és a 18. percben Cristiano Ronaldo szabadrúgását a léc fölé ütötte a vendégek kapusa. A 29. percben viszont Cudicini is tehetetlen volt Saha 20 méteres lövésénél.

A bekapott gól után aktívabb lett a Chelsea. A második félidőt is óriási iram jellemezte, ám ezúttal alig alakult ki komoly gólhelyzet. A 70. percben egy szöglet után Carvalho fejessel egyenlített. A hajrá nem hozott változást, maradt a döntetlen.

Totten - ham–Wigan 3–1 (2–1). Gsz.: Defoe (43.), Berbatov (44.), Lennon (90.), ill. Camara (25.). New - castle–Portsmouth 1–0 (0–0). Gsz.: Sibierski (69.). Aston Villa– Middlesbrough 1–1 (1–1). Gsz.: Barry (45., 11-esből), ill. Christie (43.). Fulham–Reading 0–1 (0–1). Gsz.: Doyle (17., 11-esből). Kiállítva: Pearce (16., Fulham). Liverpool–Manchester City 1–0 (0–0). Gsz.: Gerrard (67.). We s t Ham United–Sheffield United 1–0 (1–0). Gsz.: Mullins (36.). Charlton–Everton 1–1 (0–0). Gsz.: Reid (68.), ill. Hreidarsson (52., öngól). Bolton–Arsenal 3–1 (2–1). Gsz.: Faye (9.), Anelka (45., 76.), ill. Gilberto Silva (45.). A Watford–Blackburn találkozót elhalasztották. Az állás: 1.Manchester United 35 pont, 2. Chelsea 32, 3. Bolton 24, 4. Portsmouth 23, 5. Aston Villa 23, 6. Arsenal 22 (13 mérkőzés).