2017. 02. 28. kedd - Elemér 7°C | 15°C Még több cikk.

Dobogós futóváltó

Tömegsport - A 3. Ultrabalaton futóversenyen egyéniben és 10 fős csapatban folyamatosan, valamint 5 fős csapattal két nap alatt lehetett teljesíteni a 212 km-es távot.
Az egyéni győztes a sokszoros bajnok ultrafutó, Vozár Attila lett (20:30:22), a nők versenyében Görög Veronika ért elsőként célba (23:35:43).
A váltók versenyében sikeresen szerepeltek a megyebeli csapatok. A Nike Futóklub Győr-Futóbarátok női csapata a hölgyek versenyében a dobogó második fokára állhatott (16:16:02). A Nike Futóklub Győr férfiváltó a 10. helyen végzett (15:43:25). A nonstop stafétában a Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub csapata a 6. helyet szerezte meg (16:05:42).

A Nike Futóklub két győri csapata a beérkezés után. Balról jobbra: Jenei Gábor, Wágenhoffer Ádám, Gulyás Krisztina, Földingné Nagy Judit, Szabó István, Földing Réka, Erdélyi Attila, Csákány Krisztina, Földing Ottó (a csapat tagja volt még Jakab Ágnes, aki hiányzik a képről).

ETO FC: négyes a fiatal brazil csapattól

Az Európa Liga előtt az utolsó felkészülési mérkőzését játszotta az ETO. Tovább olvasom