2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Dobogós dózsások

Atlétika - Székesfehérváron rendezték meg a kismaratoni futóbajnokságot, melyről a Győri Dózsa versenyzői egy arany- és egy bronzéremmel, valamint értékes pontszerző helyekkel térhettek haza.
A futóknak nemcsak a hosszú távval és az ellenfelekkel, hanem a rendkívül erős széllel is meg kellett küzdeniük.

A serdülő 14 éves lányok 8 km-es mezőnyében Szakály Zsófia aranyérmet szerzett, ugyanitt Takács Anna szoros küzdelemben harmadikként ért célba. Edzőjük Szakályné Liszkai Zsuzsanna.

A serdülő 13 éves fiúk 6 km-es távján Mboob Lamin az előkelő ötödik helyen ért célba. Edzője Szalóki Richárd.

Kosárlabda: Szórakoztató győzelem

Közönségszórakoztató és helyenként kifejezetten látványos játékkal mutatkozott be hazai pályán a… Tovább olvasom