2018. 02. 22. csütörtök - Gerzson -2°C | 3°C Még több cikk.

Dobogón a Tromos

Aztalitenisz - yőri Elektromos a harmadik helyen zárta az őszt a férfi NB I-ben. A szezon utolsó mérkőzésén az volt a tét, melyik csapat fog a dobogó alsó fokán telelni. A Tromosban ezúttal iskolai elfoglaltságai miatt nem tudta vállalni a játékot Papp Gábor, helyére az első NB I-es meccsét játszó Stanitz Gábor állt.
Győri Elektromos VSK I–Sabaria ASE 11–7.

A párosokkal kezdődött a csata. Mindkettő győri győzelemmel zárult, nem kis izgalmak közepette (2–0). A Lung–Markó páros a Vaida–Benák, míg a Stanitz–Paár páros a Németh–Gáspár párost múlta felül. Az első egyéni kör 2–2-es döntetlent hozott, a hazai győzelmeket Lung és Paár szerezték.

A második körben ismét 2–2-es eredmény született, amihez Lung és Markó járultak hozzá győzelmeikkel. A harmadik kör 3–1-es szombathelyi sikert hozott, mivel csak Lung tudta megverni ellenfelét. Így az utolsó kör döntött.

A forduló egy közjátékkal kezdődött, amelynek a végén a játékvezető kiállította a vendégektől Némethet, aki így nem játszhatta le utolsó mérkőzését Stanitz ellen.

A nagy feszültség már korábban is érezhető volt, két sárgát is kiosztott a játékvezető már ezt megelőzően Vaida és Paár részére. A kényszerű szünet a hazaiaknak kedvezett, ugyanis Markó Benákot, Paár Gáspárt és Lung Vaidát verte meg. Így a végeredmény 11–7 lett a Győri Elektromos javára.

Korábban játszották: SZAK I–Győri Elektromos VSK I 14–4.

Jó évet zártak a győri tornászok

Torna - Hagyományos évzárójukat tartották szerda este a győri tornászok. Az ünnepségen jutalmazták a… Tovább olvasom