2018. 07. 23. hétfő - Lenke 18°C | 28°C Még több cikk.

Davigyenko meccslabdákat hárítva győzött Nadal ellen

Nyikolaj Davigyenko óriási csatában, két meccslabdát hárítva, 2 óra 43 perc alatt nyert Dohában Rafael Nadal ellen az 1,1 millió dollár összdíjazású, katari keménypályás férfi tenisztorna szombati döntőjében.

Nadal az első játszmában valósággal lesöpörte a pályáról az oroszt, játékot sem engedélyezett számára.

A folytatásban Davigyenko feltámadt és az egyenlítésért adogathatott, de spanyol riválisa mindent kivédett, végül a rövidítés döntött a szett kimeneteléről.

Nadal két meccslabdához jutott, de mindkettőt elpackázta. A harmadik játszma hajrájában Davigyenko brékelte a volt világelsőt, győzött, így kettejük összevetésében már 5-4-re vezet.

Eredmény: döntő: Davigyenko (orosz, 3.)-Nadal (spanyol, 2.) 0:6, 7:6 (10-8), 6:4

Kosárlabda: hazai pályán nyert a Soproni KC

Kilenc ponttal verte hazai pályán a Kcskemétet a Soproni KC a férfi kosárlabda NBI-ben. Tovább olvasom