2017. 03. 23. csütörtök - Emőke 5°C | 19°C Még több cikk.

Csorna - Győri ETO FC B 1-4

A 10. percben Hollósi 25 méteres szabadrúgását Molnár biztosan védte. A 14. percben Koltai közeli lövése a kapufán csattant. Négy perc múlva egy szöglet utáni kavarodás végén Zobák mentett a gólvonalról.

A 21. percben Jakab beadását Hollósi fejelte fölé. A 23. percben Csermelyi lépett ki a védők közül, a kapufa segített ismét a csornaiaknak. A 35. percben Dorogi passzolt a hosszú sarokba. 0–1. A 65. percben Csermelyi passza után Sánta talált a hálóba. 0–2. A 70. percben Domanyik fejelt szöglet után a kapuba. 0–3. A 87. percben egy bal oldali beadás után Lappints volt eredményes. 0–4. A 90. percben Hollósit buktatták a tizenhatoson belül, tizenegyes. A büntetőt a sértett magabiztosan érvényesítette. 1–4.

A magabiztosabban játszó győri csapat megérdemelten vitte el a három pontot Csornáról.

Varga Péter: – Nem tehetek szemrehányást senkinek sem, a futballban csodák nincsenek. Nagyon erős ellenféllel szemben ma mindössze ennyire telt.

Klement István: – A gólarány ellenére nem volt könnyű dolgunk. A tartalékosan felálló csornai csapat sokáig jól tartotta magát. Azt gondolom, hogy nagyon kevés együttes fog Csornán győzni.