2017. 05. 26. péntek - Fülöp, Evelin 12°C | 22°C Még több cikk.

Csömör - Tento-ETO 19 - 26

Már az első félidőben is nagyrészt a győri együttes vezetett egy-két góllal, de a Csömör még egyenlített.

Ekkor a támadójáték még akadozott. A szünetben Tóth László, a győriek vezetőedzője valószínűleg alapos fejmosást tartott az öltözőben, s az eligazítás hatására feljavult a támadójáték is. Ahogy fáradt az ellenfél, úgy húzott el folyamatosan a Tento-ETO. A hajrára már nyolc gól volt az előnyük a vendégeknek (24–16). A meccs krónikájához tartozik, hogy a 15 éves Németh Gábor megszerezte első NB I-es gólját.

A győriek előtt még van esély a nyolc közé jutásra. Amennyiben a Békést legyőzik Józsáék, s a Komló legalább egy pontot szerez Nyíregyházán, akkor a Tento-ETO örülhet.

Tóth László: – Az első félidőben gyengén támadtunk, de a második félidőben ebben is feljavultunk. A védekezésnek köszönhetően Gerháthnak is kevesebb labdát kellett védenie. Arra kérem a szurkolókat, a Békés ellen minél nagyobb számban jöjjenek ki szurkolni a csapatnak, mert ezek a srácok megérdemlik a biztatást.

Szabics Imrét kiállították a német bajnoki meccsén

Magára talált a Werder Bremen és öt góllal tömte ki a Hannovert. A Bayern vesztes félidő után… Tovább olvasom