2017. 04. 29. szombat - Péter 4°C | 14°C Még több cikk.

Csillaghullás a madridi tenisztornán

Valósággal csillaghullás volt a madridi Mesterszéria verseny második fordulójának eddig lejátszott meccsein. A meglepetések taglalásának élére Mark Philippoussis búcsúja kívánkozik.
Valósággal csillaghullás volt a madridi Mesterszéria verseny második fordulójának eddig lejátszott meccsein. A kiemeltek rendre alulmaradtak az esélytelenebbnek vélt ellenfelekkel szemben, a meglepetések taglalásának élére Mark Philippoussis búcsúja kívánkozik, az ausztrál ugyanis a nem túl acélos Feliciano Lopez ellen maradt alul.

A kilencedik helyen rangsorolt ausztrál legalább szettet tudott nyerni, ezt Martin Verkerk (11.) és Gustavo Kuerten (13.) nem mondhatja el magáról, a holland Juan Ignacio Chelától, a brazil Nicolas Massutól szenvedett vereséget.

A szerdai első partin sem tört meg a jég: a Lyonban rendezett ATP-viadalon diadalmaskodó Rainer Schüettler is csomagolhat, a negyedikként kiemelt német 6:2, 6:4-re kapott ki Robby Ginepri ellen.