2017. 08. 23. szerda - Bence 14°C | 23°C Még több cikk.

Cseh László három aranyérmet gyűjtött be az ob-n

Három aranyéremmel kezdte a T-Mobile úszó országos bajnokságot Cseh László. A Kőbánya SC világklasszisa 50 m háton új országos csúccsal (25.68 mp) diadalmaskodott.
Emellett 50 pillangón sem talált legyőzőre, valamint Batházival, Makánnyal és Zuborral a 4x100-as férfi gyorsváltót is megnyerte.

A 400 m női vegyes döntőjében Jakabos Zsuzsanna vb-szintidőt úszva lett magyar bajnok, itt a 2. helyen Hosszú Katinka végzett, míg Risztov Éva harmadikként zárt. Női 400 gyorson Nagy Réka nyert Risztov előtt, 50 női mellen Kovács Krisztina, 50 férfi gyorson Takács Krisztián, 1500 férfi gyorson pedig Kis Gergő diadalmaskodott.

Kovács Ágnes nem indult az úszók országos bajnokságán, legfeljebb az utolsó napon áll rajtkőre.

Krónika Hírszolgálat

Ki vásárolja meg az FC Fehérvárt?

Székesfehérvár önkormányzata a május 26-i zárt közgyűlésén úgy döntött, a három jelölt közül a Clavis Consulting Kft. ajánlatát fogadja el – igaz, még nem véglegesen – a Fehérvár FC labdarúgóklub 84 százalékos önkormányzati tulajdonrészének kivásárlására, most azonban úgy tűnik, Marius Vizer, az Európai Cselgáncs Szövetség román–osztrák állampolgárságú elnöke által benyújtott javaslat is versenyben lehet. Tovább olvasom