2016. 09. 29. csütörtök - Mihály 13°C | 24°C

Copa America: Paraguay lesz Forlanék ellenfele a döntőben

Uruguay után Paraguay jutott be az Argentínában zajló labdarúgó Copa America vasárnapi döntőjébe.
Paraguay gól nélküli mérkőzés és hosszabbítás után megnyerte a tizenegyesrúgásokat Venezuela ellen.

Eredmény:
elődöntő: Venezuela-Paraguay 5-3 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) piros lap: Paraguay: Gerardo Martino (95.), Santana (102.)

A további program: szombat: Venezuela-Peru a 3. helyért, La Plata 21 ó vasárnap: Uruguay-Paraguay döntő, Buenos Aires 21 ó

• 3. ZéZé 2011. július 22. 03:25
    „Igaz. Világos. Csak épp fordítva. Hát Contar azt tudom csak ajánlani, hogy ha sporthírekre vagy kíváncsi akkor nagy ívben kerüld el az ilyen silány weboldalakat. Koppintanak csak, de azt se jól...
    Az irtó passzív Paraguay jutott tovább. Eddig egy meccsüket sem tudták megnyerni a rendes játékidőben a Copa Americán idén. Ha a döntőt is így nyerik meg, akkor az a foci szégyene lesz. Rendes játékidőben nincs esélyük Uruguay ellen.”
  • 2. tonybacsi 2011. július 21. 19:12
    „contar lehet mashol sem,vilagos amit itt leirtak”
  • 1. Contar 2011. július 21. 08:46
    „A gólarány alapján Venezuela nyert: "Venezuela-Paraguay 5-3 "
    Na, inkább utánanézek máshol, itt nem igazodom el!”

A visszavágás sikerült, a továbbjutás nem: Videoton-Graz 3-2

Szenzációs első félidei támadójátékot mutatott be a magyar bajnok, ám két védelmi hiba eldöntötte a… Tovább olvasom