2016. 12. 11. vasárnap - Árpád -3°C | 7°C

Burleszk-gólok Győrött

NB II. - A nyugati csoport hétvégi mérkőzései.

INTEGRÁL-DAC - MTE 1904: 3-2 (2-2)

23. p: Egy bal oldali szöglet után Fajkusz fejelte vissza a kapu elé a labdát, melyet végül Páles juttatott a kapuba. 1–0.

30. p: Laki egy védő kezére fejelte a labdát, 11-es. A büntetőt Kozmér lőtte a hálóba. 1–1.

35. p: Herczeg passzolt Baumgartnernek, aki egy csel után a jobb sarokba bombázott. 2–1.

44. p: Burkus éles beadását Mörtel csúsztatta fejjel a hosszú sarokba. 2–2.

46. p: Védelmi hiba után Korsós higgadtan lőtt a kapuba. 3–2.

Kiegyenlített első félidő után a DAC a második játékrészben nagyobb különbséggel is győzhetett volna, ha helyzeteit kihasználja.

Preszeller Tamás: – Egy jó Mosonmagyaróvárt győztünk le a helyzeteink alapján megérdemelten.

Soós Imre: – Kihagyott helyzetek, burleszkfilmbe illő gólok a szezon eddigi leggyengébb játékán.

HÉVÍZ - GYIRMÓT: 1-3 (0-1)

7. p: Oross lépett ki a bal oldalon, beadására Granát érkezett menetrendszerűen, a kifutó kapuson át akarta emelni a labdát, amely elakadt benne.

10. p: Nagy L. próbálkozott 18 méteres lövéssel, ám lövése kevéssel a jobb alsó sarok mellé szállt.

20. p: Török mesteri labdát tálalt Nagy L. elé, félmagas lövése azonban Molnár kezében landolt. Még ebben a percben ismét ő próbálkozott, ez esetben a jobb felső sarkot épphogy elkerülte a labdája.

25. p: Egy jobb oldali szögletet követően az előrelopakodó Földes öt méterről százszázalékos helyzetből föléfejelt.

45. p: Góllá érett a Gyirmót fölénye. Több kihagyott helyzet után látványos támadást vezetett a vendéggárda. Polyák futtatta a jobbszélen Nagy Lászlót, s középre lőtt labdáját Granát közelről értékesítette. 0–1.

46. p: Balszerencsésen kezdődött a második félidő. Kapu előtti kavarodásnál Pék kezére pattant a labda. A megítélt büntetőt Györe a jobbra elmozduló Sánta mellett a kapu közepébe lőtte. 1–1.

50. p: Granát Horváthtal kényszerítőzött a hévízi kapuval szemben, majd húsz méterről váratlanul lövésre szánta el magát, labdája a jobb alsó sarokban kötött ki, ezzel ismét átvette a vezetést a Gyirmót. 1–2.

88. p: A csereként beállt Tóth N. villant meg egy Orosstól kapott labdával, majd védhetetlen gólt lőtt tizennégy méterről a léc alá. 1–3.

Megérdemelt vendéggyőzelem született, sok kihagyott gólhelyzettel.

Glázer Róbert: – Jó csapat a Gyirmót, megérdemelten nyert, de látszik, hogy pechesek vagyunk. A második félidőben jól játszottunk, gólt azonban nem tudtunk lőni.

Hannich Péter: – Már az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk.