2016. 12. 08. csütörtök - Mária -3°C | 3°C

BSE-ESMA - SEAT FOTON Győr 75-62

Remekül kezdett a gyõri gárda, s bár az ötödik percben két ponttal a hazaiak vezettek, a folytatásban tizenegy ponttal megléptek Konczék (11–22).
A negyed hátralévő részében hét pontra felzárkózott a BSE. A második negyedben még 29–25-re a győriek vezettek, innen azonban a városmajoriak egy 20–1-es periódust produkáltak, s tulajdonképpen el is döntötték a mérkőzést. A második félidőben partiban volt ellenfelével a SEAT Foton, de a hazai csapat végül megérdemelten hozta a kötelező győzelmet.

Farkas Sándor: – Rendkívül hullámzó volt a játékunk, a győzelmet csak a küzdeni tudásunknak, akaraterőnknek köszönhetjük.

Gálos László: – Korrekt játékvezetés mellett a második negyedbeli gyenge teljesítményünkkel eldöntöttük a mérkőzést.