2016. 09. 27. kedd - Adalbert 10°C | 21°C

Bronzérem jutott a házigazdáknak

Bronzérmes lett a II. Országos Szurkolói Tornán a győri Green Danger. A szurkolókból verbuválódott esemény ismét közelebb hozta egymáshoz a sportág híveit.

Bár többségében amatőr játékosok léptek pályára a hétvégén Győrött, a Magvassy-sportcsarnokban, színvonalas mérkőzéseken dőlt el a helyezések sorsa a II. Országos Szurkolói Tornán. Jól példázza mindezt, hogy az egyik legjobb játékvezetői párosnak tartott, Herczeg Péter, Südi Péter kettős közül előbbi is itt volt a tornán, sőt, már jelezte: jövőre is szívesen jönne.

„Herczeg Péter hétfő reggel küldött egy e-mailt, melyben kiemelte, rendkívül pozitív élményekkel távozott, mert például nem számított arra, hogy a csapatok ennyire fegyelmezettek lesznek" – mondta Cseszregi Balázs, a torna egyik szervezője.

A kétnapos küzdelemsorozat szerencsére súlyos sérülés nélkül ért véget, igaz, a negyeddöntőben az egyik váci játékos részleges bokaszalag-szakadást szenvedett, de gyorsan ellátták őt az orvosok.
Ami a mérkőzéseket illeti, a győri Green Danger a csoportmeccseken 17–10-re verte a Nyíregyháza Hand-Fans csapatát, majd 15–1-re a Dunaferr szurkolói együttesét. Utóbbi végeredmény győri oldalon többeknek is kifejezetten tetszett...

Az elődöntőben a tavalyi győztes 6 Puttony Szeged várt a zöld-fehérekre, s a vendégek végül 11–6-ra győztek. A bronzcsatában a Green Danger a Fakéz KC Tatabányát múlta felül 27–15 arányban. A döntőben a szegediek 23–11-re legyőzték a Ferencvárosi SzuCsa Kézilabda csapatát.
A különdíjak közül Győrben maradt a legjobb kapusnak járó elismerés: ezt Tuba Csaba vehette át.

Beckham lemondta a csapatkapitányságot

A Portugáliával szemben elvesztett szombati világbajnoki negyeddöntő után vasárnap lemondott… Tovább olvasom