2017. 01. 20. péntek - Fábián, Sebestyén -9°C | 1°C Még több cikk.

Bravúr! A kis SKC legyőzte a nagy Falcot

A féldő hajrájában Egemonye gyakolatilag egyedül tartotta vesenyben az SKC-t, szünetben 8 ponttal vezettek a hazaiak.

Falco KC SZOVA Szombathely - Kis Rába-menti Takarék SKC 65-67 (16-13, 28-23,7-18, 14-13)

Szombathely 2500 néző. V:Földházi, Király, Gál.

Falco: Kálmán,9 Simon 4, Timberlake 12, SZABÓ 14/3, Jarosevits. Cs.Szanati 5, HARAZIN 9, WILL 10/6, Jancsikin 2.

Sopron: THOMAS 15/9, Rubin 6, MOLNÁR 10/3, Gombás 2, EGEMONYE 19. Cs: KERESZTES 9, Vesztergom, Boldzsár 2, Takács, Lakatos 4

A hazaiak Sopronban sérülés miatt nem, vagy csak alig játszó kosarasai közül a szerb center Pantelicset leszámítva mindenkit harcra kész állapotba hozott a szombathelyiek egészségügyi stábja.
A hazaiak kezdtek jobban, frissebben, s vezettek göcsösen játszó fiaink ellen. Fokozatosan húztak el Szabó és Timberlake eredményessége révén a hazaiak, Egemonye próbálta kezdetben vesenyben tartani csapatunkat. A negyed végén Thomas villanásaival és Rafi kosarával feljöttünk - tudósít a sakc.hu.

A második szakasz eleje a cserejátékosokól szólt Will és Harazin kosarára Boldizsár és Keresztes révén feleltünk. A szakasz közepén Timberlake új erőre kapott, s miközben mezőnyembereink igen gyengén dobtak 6-8 pontos előnyt állandósított a Falco. A féldő hajrájában Egemonye gyakolatilag egyedül tartotta vesenyben az SKC-t, szünetben 8 ponttal vezettek a hazaiak.

Szünet után sem a hazai szurkolók, sem pedig a mi drukkereink nem hittek a szemüknek. Az addig gyengélkedő külső sorunkból Thomas és Bandi is megrázta magát. A hazaiak ugyanakkor elbizonytalanodtak sorra rontották el dobásaikat. Fokozatosan dolgoztuk le hátrányt, sőt a 27. percben Keresztes újabb találatával fordítottunk, s 3 ponttal vezettünk a záró szakasz előtt - olvasható a portálon.

A teljes tudósítás itt érhető el >>

• 6. Ovinkor 2012. április 21. 18:05
    „3. fcsopron60 2012.04.21. 10:36
    Soproni vagyok, ráadásul nem is telepes, mint a többség. De ezt a "laposizást" abba kellene már hagyni. Szánalmas.”
  • 5. iparos 2012. április 21. 17:47
    „fcsopron60 2012.04.21. 10:36

Te mennyivel vagy külömb, mint egy györi? Miért nem lehet már abba hagyni a laposizást? Még mielött engem is lelaposiznál, nem györi vagyok! Én a játék szépségéért járok a mérközésekre!”
  • 4. lackojr 2012. április 21. 15:58
    „Helytelen a cím.A kis Skc legyőzte a nagyképű falcot:)Fantasztikus érzés volt tegnap Soproninak lenni Szombathelyen!Szép volt fiúk!Hajrá SKC!!!!”
  • 3. fcsopron60 2012. április 21. 10:36
    „Igen nagyon szép és értékes győzelmet arattunk.