2017. 01. 18. szerda - Piroska -7°C | 0°C

Boros: újabb érem a svéd vb-n

Azután, hogy múlt csütörtökön a 40 vegyes számban ezüstérmet szerzett, Boros László szombaton a 10 méteres, 30+30 lövéses viadalban bronzérmet nyert a stockholmi futócéllövő-világbajnokságon.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint a 2004-es olimpia programján még szerepelt versenyszámban Boros, a Patent Győri LK sportlövője 575 kört ért el, ezzel szerezte meg a harmadik helyet.

Az 50 méteren 40 vegyesben múlt vasárnap aranyérmes – szintén győri – Sike József 573 körrel hetedikként zárt.

A Patent Győri LK versenyzői így összesen egy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel térhettek haza a vb-ről.

Kanadai Nagydíj: Hamilton az idei hetedik győztes

Lewis Hamilton a hetedik Forma-1-es pilóta, aki idén a dobogó tetejére állhatott. A Ferrari… Tovább olvasom