Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 07. 22. kedd - Magdolna

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sport - labdarúgás, kézilabda, kosárlabda > Boros László ezüstérmes a futócéllövő-világbajnokságon

Boros László ezüstérmes a futócéllövő-világbajnokságon

Boros László ezüstérmet nyert csütörtökön a férfiak 10 méteres 40 vegyes számában a Stockholmban zajló futócéllövő-világbajnokságon.

mti - 2012.06.07. 17:38
Megosztás: Facebook Twitter E-mail

A magyar szövetség tájékoztatása szerint Boros 385 körös eredménnyel, szétlövésben szerezte meg a második helyet. Az élen záró versenyző 386 kört ért el.

A magyar csapat ötödik lett, míg a junior lányok hasonló számában Major Veronika a dobogó harmadik fokára állhatott fel.