2017. 10. 21. szombat - Orsolya 9°C | 16°C Még több cikk.

Bodrogi előkelő

A belga Tom Boonen nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny 2. szakaszát

A belga Tom Boonen nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny 2. szakaszát, melyen Bodrogi László hosszú időn át szökésben volt, s két részhajrá során 12 másodperces időjóváírást szerzett, így összetettben feljött a harmadik helyre.

Bodrogit 17 km-rel a cél előtt fogta be a mezőny, de így is fantasztikus teljesítményt nyújtott, s nagyszerű formát mutatott, amellyel sporttörténelmet írt, hiszen virtuálisan viselte a sárga trikót, illetve ilyen előkelő helyen még soha nem állt magyar versenyző az összetettben.
A sárga trikót hétfőn is Zabriskie öltheti magára.
Bodrogi László eddig fantasztikus a touron.

Világsztárokat dirigál a sípmester

A szlovák Lubos Michel vezette szerdán a Konföderációs Kupa brazil–argentin döntőjét. A Kisalföldnek adott exkluzív interjújában elmondta: a temperamentumos dél-amerikai csapatoknak nem volt könnyű dirigálni. A sípmester a döntő előtt látta Ronaldinhóékon az elszántságot: revánsot akartak venni a három héttel korábbi vereségért. Tovább olvasom