2018. 06. 23. szombat - Zoltán 12°C | 20°C Még több cikk.

BL: jobban ment a vendégcsapatoknak

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésein tegnap a vendégcsapatoknak ment jobban: a Tottenham Hotspur győzött az AC Milan otthonában, a Schalke 04 pedig ikszelt Valenciában.
A Tottenham Hotspur kedden Peter Crouch 80. percben szerzett góljával nyert az AC Milan otthonában a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Az első félidőben az angolok, a másodikban az olaszok játszottak jobban. A találkozó hajrájában egy Lennon vezette remek kontra végén szerezte meg Crouch a győztes gólt.

A londoniak így remek helyzetből várhatják a visszavágót.

A mérkőzés krónikájához tartozik továbbá, hogy a Milan kapusát, Abbiatit a mérkőzés elején fejsérülése miatt le kellett cserélni.
A Schalke 04 szintén értékes, 1–1-es döntetlent harcolt ki a Valencia otthonában, a németek gólját Raúl szerezte, akinek ez volt a 71. európai kupatalálata, ezzel pedig ismét egyedül vezeti az örökranglistát, megelőzve a milánói Filippo Inzaghit.

AC Milan (olasz)–Tottenham Hotspur (angol) 0–1 (0–0).
Gsz.: Crouch (80.)

Valencia (spanyol)–FC Schalke 04 (német) 1–1 (1–0). Gsz.: Soldado (17.), illetve Raúl (64.), kiállítva: Schmitz (90., FC Schalke 04).

A visszavágókat március 9-én rendezik.

Pintér: nincs fontossági sorrend a bajnokság, az MK, a Ligakupa között

A törökországi edzőtáborból hazatárő Győri ETO FC már a megszokott környezetben készül a Ligakupa,… Tovább olvasom