A kolozsvári csapat otthonában mindent megtett azért, hogy megnehezítse a Vörös Ördögök életét.

CFR: Felguerias – Pinto, Cadú, Rada, Sepsi – Aguírregaray, Sougou (L. Alberto), Muresan, Camora – Kapetanos (Bjelanovics), Bastos. Vezetőedző: Ioan Andone

MANCHESTER UNITED: De Gea – Rafael, Ferdinand, Evans (Wootton), Evra – Cleverley, Fletcher, Anderson – J. Hernández (Welbeck), Rooney, Van Persie. Menedzser: Sir Alex Ferguson

Gsz.: Kapetanos (14.), ill. van Persie (29., 48).
Sárga lap: Ferdinand (86.)

Van Persie két gólja végül elégnek bizonyult a Manchester Unitednek a Cluj ellen.

93. perc: Vége a meccsnek.

92. perc: Bastos fejesét védi De Gea. Fél perccel később Rada lövését blokkolja egy fehér mezes.

90. perc: Még három perc a meccs végéig.

89. perc: Nicoara lövését blokkolják.

88. perc: Bjelanovic ütközik De Geával az ötösön.

86. perc: Bastost rúgja hasba Ferdinand. Sárga a jutalma az angolnak. Az első a meccsen.

83. perc: Hernandez-Welbeck csere a Manchesternél.

80. perc: Az utolsó kolozsvári csere: Aguírregaray helyett Nicoara a pályán.

79. perc: Evans helyére érkezik Wootton.

75. perc: Evra esik el a tizenhatoson belül, de nincs büntető.

72. perc: Van Persie nem sokkal marad le egy középre adott passzról.

66. perc: Aguírregaray a földön, Hernandez lesen.

61. perc: Bjelanovics jön Kapetanos helyére.

56. perc: De Gea tolja szögletre Cadú fejesét.

52. perc: Kapetanos 10 méterről lő kapura szorongatott helyzetben, pontatlanul.

48. perc: Vezet a United! Van Persie rúgja el a kapuból kimozduló Felguerias mellett a labdát a hosszúba. 1-2

47. perc: Rooney visszafejelt labdáját Anderson a tizenegyespontról az égbe lövi.

Vége az első félidőnek.

45. perc: 30 méterről szabadrúgást végezhet el Rooney, de Felguerias biztosan fogja a labdát, miután az egyet pattanik.

44. perc: Rooney fejel kapura, pontatlanul.

43. perc: Mureasn lövése nem talál kaput.

35. perc: Van Persie újra helyzetbe kerül: balról lő kapura, de Felguerias résen van.

29. perc: Egyenlítenek a vendégek! Van Persie "vállalja" be a hálóba a labdát a kinn álló kolozsvári kapus fölött. Erősen lesgyanús volt a szituáció Rooney szabadrúgása után, de a játékvezetők megadták a gólt. 1-1

26. perc: Sougou megsérül, és nem tudja folytatni. Louis Alberto jön a helyére.

20. perc: Hernández teszi le lövésre Andersonnak a labdát, a lövés erős, de pontatlan.

19. perc: Rooney tűzi kapura a labdát messziről, Felguerias vetődve szögletre hárít.

14. perc: Vezet a Kolozsvár! Sougou iramodik meg a jobb szélen, remekül tolja meg a labdát, a középre adott passzát az üresen érkező Kapetanos belsőzi De Gea mellett a hálóba. 1-0

9. perc: Beszorul az erdélyi csapat, de a jelenleg fehérben játszó vörösök nem tudják feltörni a hazaiak védekezését eddig. Valójában helyzete eddig csak a kolozsváriaknak volt.

3. perc: A Cluj rúghatja az első szögletet a meccsen. Sougou fejese megy el a kapu előtt, újabb szöglet jön, mert beleért egy vendég játékos. Az újabb szöglet már veszélytelen.

1. perc:  A meccset az angol csapat kezdi.

• 1. Valaki 2012. október 03. 14:20
    „a kolozsvári kapus benyalt két potyagólt. Ennyi.”

Montpellier-i bundabotrány: Karabatic élettársa fogadott a meccsre

Eddig hét büntetőeljárás indult a bundabotrányba keveredett francia bajnok Montpellier férfi… Tovább olvasom