2017. 02. 20. hétfő - Aladár, Álmos 0°C | 9°C Még több cikk.

BL-nyitány a javából: Real Madrid - Manchester City 3-2

Elképesztő fordulatok a végén. A City kétszer szerzett vezetést, a Real mindkétszer egyenlíteni tudott. Aztán Ronaldo a 90. percben is betalált.
Real Madrid - Manchester City 3-2
Madrid, V.: Skomina (szlovén)

Real Madrid: Casillas – Arbeloa, Pepe, Varane, Marcelo – Khedira, Xabi Alonso – Di María, Essien, C. Ronaldo – Higuaín

Manchester City: Hart – Maicon, Kompany, Nasztaszics, Clichy – Javi Garcia, Y. Touré, Barry, Silva, Nasri – Tévez.
Gsz.: Marcelo, Benzema, Ronaldo, ill. Dzeko, Koralov.

90+3. perc: Vége a meccsnek. Soha rosszabbat!

90. perc: És még mindig nincs vége. Ronaldo cselezi be magát a tizenhatoson belülre, lövése Hart lába mellett pattan a hálóba. 3-2

88. perc: Ronaldo lőhet egy madridi kontra végén, Hart megint óriásit véd.

87. perc: És még mindig nincs vége. Benzema háttal veszi át a labdát a tizenhatos vonalán, megfordul, és a jobb kapufa mellett laposan a hálóba lő. 2-2

86. perc: Van még fordulat a meccsben: ismét vezet a City. Koralov 25 méteres szabadrúgása érintés nélkül jut Casillas kapujába. 1-2

79. perc: Nehéz perceket él át a City, de Hartnak köszönhetően nincs gól. Többször is nagyot véd a kapus.

76. perc: Marcelo egyenlít. 16-ról lő kapura, a labda megpattan egy védőn, így pattan a tehetetlen Hart mellett a hálóba. 1-1

73. perc: Cserék futószalagon: Higuaín - Benzema, Khedira - Modric, Maicon - Zabaleta.

72. perc: Koralov kétszer is veszélyt okoz a madridiak kapujára: először kapu fölé fejel, aztán pontosabban lő, Casillas azonban a helyén.

69. perc: Kompany kap sárgát.

68. perc: Vezet a City! Pazar passzal indul meg a csereember Dzeko (Yaya Tourétől kapta), és 15 méterről az elvetődő Casillas mellett a hálóba lő. 0-1

66. perc: Marcelo megint lő, megint messziről, megint alig mellé.

65. perc: Essien-Özil csere a madridiaknál.

63. perc: Silva helyre Edin Dzeko érkezik.

60. perc: Marcelo lökete alig kerüli el a bal felső sarkot.

55. perc: García ezúttal egy fejessel veteti észre magát, de ennek sem örülhetnek teljesen a hazai drukkerek: a próbálkozás mellé ment.

52. perc: Javier García kap sárgát egy rossz ütemű becsúszás miatt

52. perc: Marcelo lövése felszabadításnak jó csak.

47. perc: Di María lövése megpattan egy manchesterin, így suhan el a bal alsó mellett.

Vége a félidőben. A Real jobb, de még nem tudta a hazai csapat a fölényét gólra váltani.

42. perc: Di María erősen középra adott lövése elcsúszik a lábak között, Hart kezei, és a kapufa mellett is.

38. perc: Touré nagyszerű szólója végén David Silva nem lő időben, így lövésig sem jutnak el kecsegtető helyzetben a vendégek.

36. perc: Itt is a csere: Koralov a pályán Nasri helyett.

34. perc: Nasri sérül meg, lehet, hogy cserére kényszerülnek a vendégek.

32. perc: Marcelo is megpróbálja bevenni a City kapuját. Neki sem sikerül.

31. perc: Ronaldo után Essien is tüzel, hasonlóan eredménytelenül.

23. perc: Xabi Alonso szabadrúgását Hart védi magabiztosan.

21. perc: Egyre nagyobb a hazai nyomás. Előbb Higuaín hagy ki egy hatalmas helyzetet (az ötös elől nem tudja a Hart mellett elrúgni a labdát), aztán Ronaldo visszatett labdáát Khedira lövi az égbe.

18. perc: Arbeloa lövi Hart kezébe a labát 13 méterről.

12. perc: Ronaldo megint főszerepben: Maicont cselezi ki, majd 16-ról lő, Hart bravúrral védi a lapos lövést.

7. perc: Real-fölény, méghozzá elég komoly. Ronaldo előtt adódik komoly helyzet: Higuaín indította a portugált, alo nagyszerű csellel csapta be védőjét, a lövését azonban Hart szögletre hárította.

2. perc: Ronaldo lő messziről, messzire.

1. perc: A hazaiak kezdik a meccset.

Rakaczki Bence felépüléséért gyűjt a Ferencváros

A DVTK ifjú kapusánál az orvosok pár hónapja leukémiát diagnosztizáltak. Tovább olvasom