2017. 09. 19. kedd - Vilhelmina 12°C | 17°C Még több cikk.

Békéscsaba - Audi-ETO 21-29

Az első tíz percben jól tartotta magát a fiatal békéscsabai csapat, hiszen ekkor csupán egy góllal vezettek a győriek (2–3).

A folytatásban megugrott a vendégegyüttes (5–11). Innentől kezdve a különbség kisebb már nem lett, a második félidő közepén pedig a tízgólos határhoz érkezett a győri csapat. A találkozó hajrájában már jelentős változás nem történt: a győri csapat mérsékeltebb teljesítménnyel is magabiztosan hozta a kötelező győzelmet.

Rapatyi Tamás: – Küzdöttünk, harcoltunk, és így felnőttünk a feladathoz.

Róth Kálmán: – A mai mérkőzésen inkább a Békéscsabáról lehet beszélni, mint rólunk. További eredmények: Cor - nexi-Alcoa–Vasas 28–24. Debrecen– Kőbánya-Spartacus 27–22. Makó–FTC 21–41. Hódmezővásárhely– Vác 24–26. Kiskunhalas– Dunaferr 30–34.