2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 8°C | 11°C Még több cikk.

Bajnokok Ligája: továbbjutott a Bayern, és az Arsenal

Páratlan izgalmak közepette jutott be a legjobb nyolc közé a Bajnokok Ligájában a Bayern München és az Arsenal.
Arsenal (angol) - Porto (portugál) 5-0

Egygólos hátrányból várta a meccset az Arsenal, amely már a 10. percben továbbjutásra állt a dán Bendtner góljának köszönhetően. Negyedórával később már 2-0 volt a hazaiaknak, ismét Bendtner talált be. A 63. percben Nasri egy fantasztikus szóló végén talált be, majd nem sokkal később Arsavin remek indítása után Eboue is bevette a Porto kapuját, eldöntve a meccset. A zárszó Bendtner tizenegyese volt, mellyel a dán mesterhármasig jutott. Az Arsenal 6-2-vel jutott tovább.

Fiorentina (olasz) - Bayern München (német) 3-2

A firenzeiek is egygólos hátrányból vágtak neki a meccsnek. A 28. percben Vargas talált be, ezzel már az olaszok álltak továbbjutásra, sőt a második félidő elején Jovetics is gólt szerzett. Jött azonban a Bayern Van Bommel révén és máris hosszabbításra állt a párharc. A montenegrói Jovetics újabb góljával a Fiorentina ismét előnybe került a 64. percben, de még mielőtt ünnepelhetett volna a hazai publikum, Robben egy percben belül egy sistergős bombával beállította a 3-2-es végeredményt, amely azt eredményezte, hogy a Bayern München 4-4-gyel, idegenben lőtt több góllal jutott be a negyeddöntőbe.

Kézilabda NBI: Siófok-Audi ETO: 30-33

A Siófok közel állt az óriási bravúrhoz a női kézilabda NB I 20. fordulójában, ám a Győri Audi ETO… Tovább olvasom