2017. 02. 28. kedd - Elemér 7°C | 15°C Még több cikk.

Bajnokok Ligája: döntetlent játszott a Real, az Arsenal, és a Milan is

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában a Real Madrid a Dortmunddal, a Schalke az Arsenallal játszott 2-2-es döntetlent.
A spanyol bajnok Real Madrid Mesut Özil 89. percben szerzett szabadrúgásgóljával mentette döntetlenre a Borussia Dortmund elleni mérkőzést kedden, a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

A csoport másik találkozóján a Manchester City kétgólos hátrányt ledolgozva végül döntetlent játszott az Ajax-szal.

A Juhász Rolandot is foglalkoztató Anderlecht hazai pályán egygólos győzelmet aratott az orosz Zenit felett, a magyar válogatott védő a kispadról nézte végig az összecsapást.

Juhászhoz hasonlóan Megyeri Balázs is a cserék között kapott helyet, csapata, az Olimpiakosz pedig legyőzte a francia bajnok Montpelliert.

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában kedden:

Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló:

A csoport:
Dinamo Kijev (ukrán)-FC Porto (portugál) 0-0
Paris Saint-Germain (francia)-Dinamo Zagreb (horvát) 4-0 (1-0)

B csoport:
Schalke 04 (német)-Arsenal (angol) 2-2 (1-2) Olimpiakosz (görög)-Montpellier (francia) 3-1 (1-0)

C csoport:
Anderlecht (belga)-Zenit (orosz) 1-0 (1-0)
AC Milan (olasz)-Málaga (spanyol) 1-1 (0-1)

D csoport:
Manchester City (angol)-Ajax Amsterdam (holland) 2-2 (1-2)
Real Madrid (spanyol)-Borussia Dortmund (német) 2-2 (1-2)

BL: Schalke - Arsenal 2-2

Az angolok 26 perc után 2-0-ra vezettek két oltári védelmi hiba után, de a németek végül felálltak… Tovább olvasom