2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 18°C Még több cikk.

Bajnok az MTE 1904

Szalai József , az MTE örökös tagja végezte el a kezdőrúgást. A 8. percben Király szögletét Nagy T. 5 méterről a kapufára fejelte. A 22. percben Gordian 18 méteres lövését védte a vendégek kapusa.
Kattintson a képre!
A 26. percben Szegletes 8 méterről a kapu mellé fejelt. A 40. percben Király szabadrúgását Polhammer 5 méterről fejelte a bal felső sarokba. 1–0. A 45. percben Nagy T. 20 méteres szabadrúgását védte Lampert. Az 56. percben Németh egy lecsorgó labdát 5 méterről helyezett a jobb alsó sarokba. 1–1. Az 58. percben Király 20 méteres szabadrúgása a felső lécről pattant a hálóba. 2–1. A 60. percben Manganelli szépen lépett ki a védők közül és a kifutó kapus felett a hálóba emelt. 2–2. A 77. percben Nagy T. 20 méteres szabadrúgásból a kapu jobb oldalába lőtt. 3–2. A 90. percben Csákvári 20 méteres szabadrúgását bravúrral védte Sipőcz.

Mosonmagyaróvár, 800 néző. V.: Gaál.
Sipőcz – Méry A., Sípos, Szmodics (Méry T.), Király, Nagy T., Novota, Gordian, Szegletes (Kocsis G.), Kertész, Polhammer. Edző: Tiba Zoltán.
Lampert – Latyák, Kovács Sz., Stieber, Újhegyi, Stafanik (Németh Zs.), Lengyel, Horváth (Manganelli), Csákvári, Bodon, Hegyi (Törpei). Edző: Dobány Lajos.
Gsz.: Polhammer, Király, Nagy T., ill. Németh, Manganelli.
Kiállítva: Kovács.
Idegesen kezdett az MTE, az első 20 perc kiegyenlített mezőnyjátékkal telt. Utána fokozatosan feljöttek a hazaiak és a félidő végén több lehetőségükből egyet értékesítettek. Szünet után meglepetésre a vendégek játszottak fölényben és megérdemelten egyenlítettek a kapkodó hazaiak ellen.

A mérkőzés hajrájában a nagy akarással küzdő hazaiak megérdemelten nyertek a jó képességű Celldömölk ellen. Az MTE nem nyújtott kimagasló teljesítményt, de az akarással és a küzdeni tudásával nem volt baj. Ezzel a győzelemmel az utolsó mérkőzéstől függetlenül az MTE megnyerte a bajnokságot.

Tiba Zoltán: – Elértük a célunkat, ma az eredmény volt a fontos.

Dobány Lajos: – Gratulálok a bajnokcsapatnak! Ma az eredmény alakulásához bírói segítség is kellett.

Győzelemmel ünnepelte esküvőjét

Győzelemmel ünnepelte győri esküvőjét Rósa Dénes, a Győri ETO FC egykori, az FTC jelenlegi… Tovább olvasom