2018. 01. 16. kedd - Gusztáv -3°C | 5°C Még több cikk.

Bajnok a Répcementi - éllovasok csúf búcsúja

A megyei I. és II. osztályú labdarúgó bajnokságok idei utolsó fordulójának eredményei és a bajnokságok végeredményei.

Eredmények - folyamatos frissítéssel - a gymsfoci.hu oldalán >>

Megyei I. osztály
Sokan nem gondolták volna, de a Szany simán, 6-0-ra győzte le a Nyúl csapatát, így a nyúliak két helyet csúszva vissza a tabellán végül a hatodik helyen végeztek. Az Öttevény az Abdát, a Ménfőcsanak pedig a Fertőszentmiklóst győzte le hazai pályán 1-0-ra, így mindkét együttes megelőzte a Nyúlt; a két csapat között nem változott a sorrend: az Öttevényé lett a negyedik, a Ménfőcsanaké pedig az ötödik hely. A dobogósoktól elmaradt a szép búcsú: a bajnok Győrszemere Rajkán kapott ki 1-0-ra, a második Jánossomorja hazai pályán 1-1-et játszott a Koroncóval, a Pannonhalma pedig a bronzérmes Petőháza otthonából távozott 2-1-es győzelemmel. A Kapuvár az utolsó meccsét is elbukta, a Lébény 2-1-re verte a rábaközieket. A Győrladamér 4-3-ra verte a Nagyszentjánost.
A bajnokság végeredménye >>
Részletek, nyilatkozatok itt >>
U19-es eredmények >>

Megyei II. osztály - eredmények, góllövők >>
Győri csoport
A már bajnok Kajárpéc vereséggel fejezte be a bajnokságot, a Gönyű távozott az utolsó fordulóból ellenük 3-2-es győzelemmel. Elképesztő gólzápor mellett pontosztozkodás lett a vége a Győrújfalu - Töltéstava mérkőzésnek; az 5-5-ös végeredmény, no meg a Tét Mindszentpuszta ellen aratott 9-0-ás győzelme azt jelenti, hogy a tétieké lett a bajnoki ezüstérem, míg a Töltéstava a harmadik helyen végzett.
Eredmények: Pér-Győrújbarát 3-2, Győrújfalu-Töltéstava 5-5, Táp-Vámosszabadi 3-0 játék nélkül, Mezőörs-Bajcs 3-1, Kajárpéc-Gönyű 2-3, Felpéc-Bácsa 1-2, Tét-Mindszentpuszta 9-0, Kóny-Győrszentiván 1-3.
A bajnokság állása >>
U21-es eredmények, tabella >>

Mosonmagyaróvári csoport
A Dunakiliti kezéből kicsúszott a bronzérem, mivel Dunaszegen csak 2-2-es döntetlent értek el. A Mosonszentmiklós viszont 4-2-re győzött Győrsövényházon, így a miklósiaké lett a bronzérem. A bajnok Hédervár egy 3-2-es bősárkányi vereséggel fejezte be a bajnokságot, a második helyezett Bezenye egy csúnya 5-2-es vereséggel búcsúzott az újoncként egyedülállóan remek idényüktől. A Börcs 2-0-ra gőzte le a Károlyházát, így a Börcs végzett a 14., a Károlyháza pedig a 15. (vagyis kiesést jelentő) helyen.
Eredmények: Máriakálnok-Mosonszolnok 2-6, Hegyeshalom-Dunasziget 2-1, Püski-Győrzámoly 0-4, Dunaszeg-Dunakiliti 2-2, Győrsövényház-Mosonszentmiklós 2-4, Enese-Bezenye 5-2, Bősárkány-Hédervár 3-2, Börcs-Károlyháza 2-0.
A bajnokság végeredménye >>

Soproni csoport
A Répcementi 2-1-re nyert a Vitnyéd ellen, így a Lövő Beled elleni 2-0-ás győzelmétől függetlenül nem változott a sorrend: a Répcementi nyerte a bajnokságot, a második helyen a Lövő végzett. A harmadik a Beled. A Hegykő 1-0-ra kikapott Egyházasfalun, a Rábapordány pedig játék nélkül kapta a 3 pontot, így a negyedik helyen a rábapordányi, az ötödiken a hegykői csapat végzett.
Eredmények: Lövő-Beled 2-0, Osli-Sopronkövesd 3-1, Veszkény-Ágfalva 2-6, Fertőd-Fertőendréd 4-1, Rábapordány-Fertőrákos 3-0 játék nélkül, Mihályi-Rábakecöl 3-4, Répcementi SE-Vitnyéd 2-1, Egyházasfalu-Hegykő 1-0.

Megyei III. osztály - eredmények, góllövők >>
A bajnokság már véget ért.
Tartalék eredmények, tabella >>

Győri-csornai csoport

Csornai csoport

A 21. fordulóban elmaradt Ásványráró - Mosonszentmiklós II. mérkőzésen 4-2-es vendégsiker született, ezzel a Mosonszentmiklós végül megelőzte a tabellán a Mosonudvar-Újrónafő csapatát, és a 10. helyen végeztek.