Baja, 500 néző. V.: Iványi.

Baja: Herbert – Szauter (Villám), Zahorecz, Forgács, Burucz, Domokos, Covic, Lógó (Micskó), Kormos, Szőllősi, Balázs (Nagy E.). Edző: Bognár György.

ETO B: Nacsa – Nagy Á., Bieder, Zámbó, Czeitler, Nyitrai, Németh L. (Horváth G.), Kis Sz. (Dömötör), Molnár T., Serfőző, Miklós V. (Varga T.). Edző: Klement István és Galambos Zoltán.

Gsz.: Kormos (2), Szőllősi, Domokos, Nagy E., ill. Serfőző, Varga T., Horváth G.

15. p: Miklós fejelt mellé egy labdának, majd a 16-oson belül belerúgott ellenfelébe, jogos 11-es, melyet Kormos biztosan értékesített. 1–0.
18. p: Korszerű vendégtámadás után Kis Sz. lövése még kipattant Herbertről, de ezt Serfőző a hálóba lőtte. 1–1.
26. p: Szőllősi lecsúszott beadása a meglepődött Nacsa fölött a hosszú sarokba vágódott. 2–1.
46. p: Domokos 30 méteres lövése Nacsa keze mellett vágódott a jobb alsó sarokba. 3–1.
65. p: Németh L. remek passzát Varga T. lőtte a hazaiak hálójába. 3–2.
70. p: Czeitler buktatta Kormost a 16-oson belül, tizenegyes, melyet a sértett magabiztosan lőtt a hálóba. 4–2.
75. p: Serfőzőt buktatták a hazai tizenhatoson belül, de Iványi továbbot intett.
77. p: Horváth G. lépett ki a hazai védők között és lőtt a jobb alsó sarokba. 4–3.
87. p: Nagy E. a kitámadó vendégvédők közül lépett ki és Nacsa mellett a hálóba lőtt. 5–3.

Rekkenő hőségben az első félidőben a hazaiak szereztek egy vendéghiba után vezetést, melyet az ETO hamar kiegyenlített. Ezután a hazaiak egy szerencsés góllal újra vezetést szereztek. A második félidő elején egy távoli lövés után a Baja növelte előnyét, a vendégek mindent megpróbáltak a jobb eredményért, lőttek még két szép gólt, de ez csak a felzárkózáshoz volt elég. A hazaiak mindkét tizenegyese teljesen jogos volt, de ugyanilyen szituációért a vendégeknek Iványi nem adott meg egy büntetőt. A fiatal győri csapat elhozhatta volna mindhárom pontot Bajáról, de ezen a szinten már büntetik a védekezésben elkövetett nagy hibákat.
Jók: Domokos, Kormos, Szőllősi, ill. Zámbó, Serfőző.

Bognár György: – Ezen a mérkőzésen lehetett volna bármilyen végeredmény is.

Klement István: – Voltak fordulópontok, amelyekből nem mi jöttünk jól ki.

Lekerültek a BL-meccsek a TV2-ről

Ősszel nem lesz Bajnokok Ligája közvetítés a TV2-n, a meccseket a PRO4-en lehet majd figyelemmel követni. Tovább olvasom