2017. 08. 21. hétfő - Sámuel, Hajna 13°C | 23°C Még több cikk.

Babos nem jutott döntőbe Prágában

Babos Tímea vereséget szenvedett a 100 ezer dollár összdíjazású prágai salakpályás női tenisztorna elődöntőjében.

A nemzetközi szövetség honlapja szerint a magyar játékos két szettben maradt alul a brit Heather Watsonnal szemben. A kétórás esőszünettel megszakított vasárnapi mérkőzés 1 óra 43 percig tartott.

Eredmény, elődöntő:  Watson (brit)-Babos 7:6 (7-3), 6:3 Babos a jövő héten már a Roland Garroson lép pályára.

Egyesben a selejtezőben kezdi meg szereplését, párosban pedig - amint az honlapján olvasható - már főtáblás, társa az amerikai Varvara Lepchenko lesz.

Előzmény:

Eredmény, nyolcaddöntő: Babos-Duval (amerikai) 6:2, 6:3

A nemzetközi szövetség honlapja szerint a világranglistán 110. magyar játékos csütörtökön két szettben verte a selejtezőből érkezett amerikai Victoria Duvalt (131.). A találkozó 1 óra 17 percig tartott.

A két hete Japánban tornagyőztes, 21 éves soproni teniszező következő ellenfele a hazai közönség előtt - szabadkártyával - szereplő Tereza Smitkova (185.) lesz.

Megnyerték bajokságukat a Tigrisek

Az NB II. Nyugati csoportjának bajnoka a soproni Tigrisek férfi kosárlabda csapata lett. Tovább olvasom