2017. 06. 24. szombat - Iván 18°C | 33°C Még több cikk.

Babos meccslabdáról kapott ki Prágában

Kis híján hatalmas bravúrt hajtott végre Babos Tímea a prágai, 50 ezer dolláros torna nyolcaddöntőjében.
Az SVSE 17 éves teniszezőjének ellenfele a világranglistán 112. helyen álló szlovén Masa Zec Peskiric volt, aki könnyedén, 6:1-re nyerte az első szettet. Rövidítésben sikerült az egyenlítés és a döntő játszmában már 5:0 volt a Félix Promotion pártfogoltja javára. Meccslabdája is volt, de elfáradt és végül 1:6, 7:6 (8–6), 5:7-re kikapott. Ezzel óriási lehetőséget szalasztott el.

Babos az előző körben az orosz Jelena Bovinát győzte le 7:5, 7:6 (7–3)-ra. Bovina korábban 14. is volt a világranglistán, jelenleg a 174. helyen áll.

• 2. sorok_közt 2010. május 14. 14:38
    „Jó a menedzsere...”
  • 1. mámiáti 2010. május 14. 14:30
    „Gratulálok csak így tovább, legközelebb sikerül”

Gyirmót SE: Kiprich szerint félreértés történt

Kiprich József, a Gyirmót edzője, a Tatabánya–Gyirmót (2–2) NB II-es mérkőzéssel… Tovább olvasom