Labdarúgás - MTE 1904-Kaposvölgye 0-3 (0-0)

Gsz.: Godslove (3).
Jók: Antal, ill. Gosdlove, Szabó L., Szögedi

MTE: Antal – Tóth N. (Winter), Császár, Méry, Varga B., Fehér B., Ékes (Kormos Z.), Németh B., Régi, Japa, Zambó. Edző: Véber György.
Kaposvölgye: Srublics – Szabó Sz., Jagodits, Barics, Juhász Gy., Kuzmi (Schmatovich), Szabó L. (Loncar), Szögedi, Godslove, Kerek, Nikolic Vukan (Tresnyuc). Edző: Horváth Lajos.

46. p: Schmatovich bal oldali beadását Godslove két méterről az üres kapuba helyezte. 0–1.
49. p
: Szabó L. jó indításával Godslove a kifutó Antal mellett laposan a hálóba helyezett. 0–2.
69. p:
Szögedi jobb oldalról adott középre és az elmélázó hazai védők között Godslove a hálóba lőtt. 0–3.

Az első félidőben alacsony színvonalú mérkőzésen egymás hibáiból éltek a csapatok. Folyamatos játék nem alakult ki. Szünet után a vendégek két gyors góljukkal el is döntötték a mérkőzést a szétesően és elképzelés nélkül játszó MTE ellen. A súlyosabb vereséget Antal remek védései akadályozták meg.

Véber György: – Nem értem, hogy a csapatom két ilyen ellentétes félidőt hogy tud produkálni. Köszönjük a közönségünk kitartó biztatását.
Horváth Lajos: – Az első félidőben még fáradtak voltunk, a másodikban jókor rúgtuk góljainkat.