2017. 07. 25. kedd - Kristóf, Jakab 18°C | 25°C Még több cikk.

Az FC Valencia idegenben győzte le az FC Barcelonát

Az FC Valencia idegenben győzte le az FC Barcelonát a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.

A Valencia sikerének értékét növeli, hogy első számú kapusuk, Santiago Canizares kiállítása miatt a 43. perctől emberhátrányban játszottak.

Nem született gól a Sevilla-Málaga mérkőzésen.

A Deportivo La Coruna hazai pályán, a Betis - a 93. szerzett góllal - idegenben nyert a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.

Az Atlético Madrid küzdelmes, két kiállítást hozó mérkőzésen a 95. percben egyenlített a Real Madrid otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának záró mérkőzésén.

A két gólt szerző Luis Figo a 82. percben büntetőt hibázott és ez megbosszulta magát, mert Albertini a lefújás előtt szabadrúgásból betalált.

Eredmények:

FC Barcelona-FC Valencia 2-4 (1-2)
gólszerzők: Motta (39.), Kluivert (90.), illetve Aimar (13.), Carew (26.), Fabio Aurelio (84.), Rufete (89.) kiállítva: Canizares (43., Valencia)

Sevilla-Málaga 0-0

Deportivo La Coruna-Athletic Bilbao 2-1 (0-0)
gólszerzők: Donato (50.), Karnaka (85., öngól), illetve Ezquerro (48.)

Deportivo Alavés-Osasuna 1-1 (1-0)
gólszerzők: Ilie (40.), illetve Aloisi (88.)

Mallorca-Huelva 1-1 (0-0)
gólszerzők: Pandiani (81., 11-esből), illetve Molina (55.)

Racing Santander-Real Betis 0-1 (0-0)
gólszerző: Joaquin (93.)

Rayo Vallecano-Valladolid 0-1 (0-1)
gólszerző: Oscar (8.)

Villarreal-Espanyol 0-0

Real Madrid-Atlético Madrid 2-2 (2-1)
gólszerző: Figo (33., 45., utóbbit 11-esből), illetve Javi Moreno (11., 11-esből), Albertini (95.)
piros lap: Helguera (12.), illetve Calvo (63.)

Vereséggel debütált az új stáb

Győri ETO FC–Tatabánya 1–2 (1–0) Győr, előkészületi labdarúgó-mérkőzés, 200… Tovább olvasom