2017. 11. 23. csütörtök - Kelemen, Klementina 1°C | 13°C Még több cikk.

Az Espanyol nyerte a labdarúgó Spanyol Király Kupát

Az Espanyol nyerte a labdarúgó Spanyol Király Kupát, miután a madridi döntőben 4-1-re legyőzte a Real Zaragoza együttesét. Az Internazionale után az AS Roma jutott be a labdarúgó Olasz Kupa fináléjába. Magabiztosan jutott be a labdarúgó Német Kupa döntőjébe a Bayern München.
Az Internazionale után az AS Roma jutott be a labdarúgó Olasz Kupa fináléjába

Az Internazionale után az AS Roma jutott be a labdarúgó Olasz Kupa fináléjába, miután az elődöntő visszavágó mérkőzésén 1-0-ra legyőzte a Palermo együttesét, így összesítésben - idegenben lőtt góllal - 2-2-re nyerte a párharcot.

Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó:
AS Roma-Palermo 1-0 (1-0)
gól: Tommasi (30.)

Kedden játszották:
Udinese-Internazionale 2-2 (0-1)
g: Obodo (83.), Iaquinta (89. 11-esből), illetve Solari (9.), Pizarro (86.)
Továbbjutott: az Internazionale, 3-2-es összesítéssel

Az Espanyol nyerte a labdarúgó Spanyol Király Kupát, miután a madridi döntőben 4-1-re legyőzte a Real Zaragoza együttesét

Spanyol Király Kupa döntő:
Real Zaragoza-Espanyol 4-1 (2-1)
gól: Espanyol: Tamudo (2.), Luis Garcia (33. és 87.), Corominas (71.)
Zaragoza: Ewerthon (28.)

Bejutott a labdarúgó Német Kupa döntőjébe a Bayern München

Magabiztosan jutott be a labdarúgó Német Kupa döntőjébe a Bayern München. A bajorok a Hamburgban lejátszott elődöntőben Pizarro duplájával és Hargreaves góljával 3-0-ra verték a harmadosztályú St. Pauli együttesét. A berlini döntőben így Eintracht Frankfurt-Bayern találkozót rendeznek majd.

Ikszelt az Arsenal

Csak egy apró lépést tudott tenni a Tottenham felé az Arsenal! Az angol labdarúgó Premier League szerda késő esti mérkőzésén az „Ágyúsok" idegenben 1-1-re végeztek a Portsmouth együttesével. Henry góljával még a vendégek vezettek, ám Lua-Lua egyenlíteni tudott. A tabellán így az ötödik helyezett Arsenal négy pontra áll a Bajnokok Ligája-indulást érő pozícióban lévő Tottenhamtől, míg a Portsmouth a 18., kieső helyen található.