2017. 12. 18. hétfő - Auguszta -3°C | 3°C Még több cikk.

Az első a második ellen: Petőháza-Bajcs 1-1

Labdarúgás -A megyei I. osztályban óriási a harc a dobogós helyekért. Az élen két 24 pontos csapat, a Bajcs és a Petőháza várta a 11. fordulót. A két együttes vívta a hétvége rangadóját.

PERTŐHÁZI SE-INTERTEC ABLAK BAJCS 1-1 (0-0)

Megyei I., 11. forduló, Petőháza, 300 néző.
Vezette: Nagy Z. (Bede T., Szeles K.)

Petőháza: Jankovics - Németh T., Horváth S., Bebes, Szabó D., Pokrócz, Tóth F., Müller N., Pintér L., Heller, Varga B.

Bajcs: Pécsvárady - Nagy T., Bíró, Milanovich, Németh P., Pádár, Vadász, Kovács S., Ladiszlaidesz, Wágenhoffer, Mikli.

Gólszerző: Horváth S. (86.) ill. Wágenhoffer (89.)

Továbbra is kérdéses, hogy ki végez a tabella élén... A két gárda mérlege ugyanis most is ugyanolyan, s mind két csapatnak ez volt az első döntetlene. A második félidő eseménytelenebbnek indult, mint az első, ám a hajrában felpörögtek az események, végül mindkét együttes megzörgette a hálót, s a rangadó végül paprikás hangulatban végződött.

90. perc: A találkozót lefújta a Nagy Z. játékvezető.

89. perc: A hajrában felpörögtek az események, s a bajcsiak is, most Wágenhoffer bombázott a jobb felsőbe, 1-1.

86. perc: Jobb oldali szögletet követően jól fejelt a petőházi támadó, s Pécsvárady már csak kiöklözni tudta a labdát, a nagy zavarban a kipattanó Horváth Sándorhoz került, aki bevágta a labdát, 1-0.

84. perc: Az első bajcsi sárgát Nagy T. kapta, miután fellökte Szabót.

79. perc: Egyenlőre képtelenek gólt szerezni a csapatok, úgy néz ki meg lesz mindegyik gárda első iksze az idény folyamán... s akkor az állás továbbra is ugyanaz marad a tabellán.

74. perc: Csere történt a bajcsi oldalon is: Mikli helyett Kokas érkezett a pályára.

70. perc: Hazai csere: Tóth F. le, Szabó Á. fel.

63. perc: Ismét petőházi játékos, Szabó D. kapott sárgát.

59. perc: A találkozó első cseréjét Gosztola József hajtotta végre: Varga helyett Szalai V. lépett pályára.

51. perc: A mérkőzés első sárgáját hazai játékos, Horváth Sándor kapta, miután csúnyán rácsúszott Pádár lábára, majd a bíró szóban a petőházi edzőt is figyelmeztette.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

A mérkőzés első játékrészében a felek kiegyenlítetten futballoztak. Támadásban is szinte egyenlő a mérleg, hajtos, küzdős a találkozó.

45. perc:A játékvzető lefújta a rangadó első félidejét.

44. perc: A félidő hajrájában Varga passzolt a kapu előterében  Hellernek, de a kék-fehér védők szögletre tisztáztak.

43. perc: Wágenhoffer végzett el szabadrúgást 22 méterről, a labda végül a felsőlécre pattant.

42. perc: Vadász indította Miklit, de a támadónak túl hosszú volt a labda.

40. perc: Tóth F. lőtt 17 méterről középre, s Pécsvárady ismét bravúrosan védett.

37. perc: Rosszul adták haza a bacsjiak a labdát, s Varga B. akarta kihasználni a helyzetet, de Pécsvárady időben érte el a játékszert.

31. perc: Fél óra kellett az első igazi petőházi helyzethez. Bedobást követően Varga  B. jobb felsőbe tartó labdáját csak kitolni tudta Pécsvárady.

30. perc: Mezőnyjáték folyik a pályán, a két tizenhatost ritkán lépik át a játékosok.

23. perc: Heller próbálkozott egy bombával a kaputól 20 méterre, lövése jócskán fölé ment.

16. perc: Pokrócz robogott a labdával nagy sebeséggel a kapu felé, de a tizenhatos vonala előtt Bíró könnyen szerelte.

13. perc: Heller indította a fél pályáról Németh Tamást, de a bajcsi védők kivágták a labdát.

5. perc: Wágenhoffer adta be a tizenhatos sarkáról Kovácsnak a labdát, aki egyből ellőtte, de Jankovics védett.

1. perc: A kék-fehér bajcsiak kezdték a mérkőzést a piros mezes hazaiak ellen.

Korábban

A Petőháza hazai pályán fogadja a Bajcsot. Mindkét gárda 24 pontos, sőt mérlegük is azonos, 8 győzelem mellett kétszer hagyták el vesztesen a pályát a csapatok.

A legjobb támadósor játszhat, a legjobb védelem ellen: A Bajcs 10 meccsen 31 gólt szerzett és tizenkettőt kapott, míg a Petőháza húsz alkalommal talált az ellefelek hálójába, és csak  hat találatott szedett be.

• 6. cunci 2008. október 27. 07:12
    „Kedves Érdeklődő!Köszi a gúnyolódást de az igazságtalanságot azt úgy értettem h a bírói döntés volt igazságtalan!Nem úgy h a Bajcsiak nem támadhatnak!”
  • 5. Érdeklődő 2008. október 26. 22:50
    „cunci!
    Igazságtalan volt a támadás a hazai csapattal szemben?
    Ez egy igazi GYÖNGYSZEM!
    Mit képzel az ellenfél? Van pofája támadni? Ez igazságtalan! :)
    Meg kellene tiltani, hogy az ellenfél támadjon! A döntetlen tuti! :)
    Ha figyelik a szerkesztők a rovatot, bemásolhatják a szilveszteri összeállításba!!! :))))))))”
  • 4. cunci 2008. október 26. 21:54
    „Kedves nonno!Nemtudom h te ott voltál e a meccsen én ott voltam!Az utolsó támadás amit a Bajcs csinált az igazságtalan volt a hazai csapattal szemben szóval nem volt igazságos a gól!Abban egyet értek h mindkét csapat egyenlő teljesítményt nyútott de az utolsó támadás akkor sem volt megérdemelt!Na de nem vitatkozok úgysem változtat semmit az eredményen!Majd a maradék meccseken kiderül ki a jobb!További sok sikert mindkét csapatnak!”
  • 3. nonno 2008. október 26. 20:38
    „Kedves Hozzászólók! Teljesen igazságos eredmény született! Az elején a Bajcs vezethetett volna, a másodikban a hazaik voltak mezőnyfölényben. A bíró ide is, oda is tévedett, miért kell kedves Petőházaik megint a bírót okolni. Igazságos erdmény, a végén gólváltással. Sok sikert mindkét gárdának!”
  • 2. cunci 2008. október 26. 18:51
    „Acsa!Igen ez csak egy játék de akár játék akár nem az igazságtalanságot nagyon nemszeretjük!Tehát én teljesen megértettem Goszti Úr felháborodását!Ami a bírókat illeti abba viszont igazat adok h oda kéne figyelni h h küldik a bírókat a meccsekre!Na mindegy további sok sikert Bajcsnak győzzön a jobb!De mindenek előtt HAJRÁ PETŐHÁZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”
  • 1. acsa 2008. október 26. 18:41
    „Sajnos az ellenfél edzője infarktust fog kapni előbb utóbb addig sértegeti a játékvezetőket,pedig kár lenne érte mert egy rendes ember! a bíróküldésre meg jobban odafigyelhetnének az illetékesek,mert ha győri bírók vezetik az ilyen rangadókat,az már sajnos egy támadási felület a kirekesztettnek éreztett petőháziak részéről,és erre a bajcsiaknak sincs szüksége!
    Amúgy meg nagy taktikai csatában igazságos döntetlen született!
    Üzenem Gosztola úrnak,hogy ez csak egy játék!!!!!!!!”

Krivacseviccsel nyert a Sopron

Kosárlabda - Fölényesen nyert a bajnok MKB Euroleasing Sopron a Savaria ellen a női NB I 6.… Tovább olvasom