2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

AUDI - ETO - CORNEXI-ALCOA 34-26

Az elsõ félidõben kiegyenlített játék mellett a gyõriek egészen a hajráig õrizték két-három gólos elõnyüket.
Ekkor aztán zsinórban öt gólt szerezve fölényessé tették a szünetre az állást Görbiczék. A 35. percben tíz gól lett a két gárda között (21–11), ám kiengedtek a hazaiak, s az 53. percben már csak négygólos győri vezetést mutatott az eredményjelző. Újra felpörgött a hazai gárda, s a hátralévő időben kis híján sikerült újra visszaállítania a tízgólos különbséget.

Róth Kálmán: – Az első félidőben szórakoztattunk, a másodikban egy ideig csak szórakoztunk. A hajrában a lányok ismét rájöttek arra, az ő dolguk, hogy a nézők is élvezzék, ami a pályán történik.

Szabó Edina: – Hatékony volt a győriek terrorkézilabdája. Újabb támogatóval bővült a női csapat szponzori köre: a mérkőzés szünetében a klub szerződést kötött az OTP Bankkal, mely nyolc számjegyű összeggel támogatja a bajnokcsapatot.

Elbukták Bardóczkyék a Davis Kupa összecsapást

Lado Csikladze négy játszmában legyőzte Kiss Sebőt, így Grúzia 3-2-re nyert Magyarország ellen a… Tovább olvasom