2017. 01. 22. vasárnap - Vince, Artúr -9°C | 2°C Még több cikk.

Asztalitenisz -Továbbra is az élen a Turris

A soproni Turris SE csapata a férfi NB I nyugati csoportjában kiütötte a házigazda Kecskemétet.
Kecskeméti Spartacus–Turris SE 1–17. A soproni győzelmeket a Katona–Markó, az Asbóth–Bőhm páros, valamint Bőhm, Katona, Markó (4–4) és Asbóth (3) szerezték.

Az éllovas Turris számított esélyesnek, hiszen a hazaiak a bajnoki tabellán az utolsó előtti helyen szerénykedtek csak. Dr. Paár Dávid tanítványai esélyeshez méltó játékkal rukkoltak ki.

A Kecskemét egyetlen győzelmét 9–0-ás soproni vezetésnél szerezte. Azt sem lehet mondani, hogy az egyes mérkőzéseken belül nagyon meg kellett izzadniuk a soproni asztaliteniszezőknek, a döntő szettig egyetlen kecskeméti játékos sem jutott el, a soproni játékosok az egyetlen elveszített mérkőzésen túl összesen négy játszmát vesztettek.

A sikerrel a Turris továbbra is vezeti az NB I Nyugati csoportját.

Férfi kézilabda BL - Négyes döntőbe jutott a Veszprém - fotók

Veszprém bejutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe, mivel a múlt heti döntetlen… Tovább olvasom