2017. 12. 13. szerda - Luca, Otília 0°C | 9°C Még több cikk.

Arrabona-futófesztivál: Földingné első helye

Harmadik alkalommal rendezték meg Győrött az Arrabona-futófesztivált, melyen egy első és három második hely volt a győriek mérlege.

2. Földingné Nagy Judit,
A belvárosban kijelölt pályán 3,5, valamint 10 km-en mérték össze erejüket a vállalkozó szelleműek. Érthető módon sokkal többen választották a rövidebb távot, de viszonylag sokan választották a tízezer métert.

Ami a három és fél km-t illeti, itt a nők között hazai siker született, a győri Földingné Nagy Judit nyerte ugyanis a viadalt, majd nem sokkal később a 10 km-en második lett.

Közel ilyen eredménysorral büszkélkedhet a férfiak mezőnyében a szintén győri futó, Zatykó Miklós, aki mindkét távon második helyezést ért el.

Az iskolák közti vetélkedést – az intézmény tanulólétszámához viszonyítottan legtöbb indulót regisztráló győri iskola 300 ezer forintos különdíjazást kapott – a tulipános iskola nyerte meg.

Szávay-parádé Pekingben

Tenisz - Szávay Ágnes 2 óra 55 perc alatt legyőzte a szerb Jelena Jankovicot a 600 ezer dollár… Tovább olvasom