2017. 09. 25. hétfő - Eufrozina, Kende 10°C | 17°C Még több cikk.

Aranyérmek az athéni Akropolisz úszókupán

Négy magyar aranyéremmel zárult az úszó Akropolisz-kupa szombati napja. Risztov Éva már második aranyát szerezte szombaton.
Risztov Éva (WestelTeam) pénteki győzelme után 200 vegyesen sem talált legyőzőre.

Versenyrekorddal nyert Cseh László 200 háton, mellettük még a 200 mellen induló Bodor Richárd és 200 háton versenyző Szepesi Nikolett is felállhatott a dobogó legfelső fokára.

Szepesi Nikolett győzelmén kívül szerzett még egy ezüstérmet is, Cseh László pedig az arany mellet egy bronzzal gazdagodott. Második lett Bodrogi Viktor és Reményi Diána, míg Czakó Andrea a harmadik helyen végzett.