2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 5°C | 16°C Még több cikk.

Aranyakat lőttek

Gyenesdiáson rendezték meg az országos bajnokság újabb fordulóját. Az 50 méteres futócél kategóriában (30+30 normál) a felnőttek között Laczik Zsolt, a Patent-Győri LK versenyzője az első helyen végzett. Az ifjúságiak mezőnyében Szigeti Dávid (Győri LK) szintén az élen zárt, míg Boros László (Győri LK) harmadik lett. A Szigeti Dávid, Dávid Balázs és Boros László alkotta trió megnyerte a csapatok versenyét.

A szabadidős (30 lassú lövés) kategóriában Laczik Zsolt (Patent-Győri LK) a harmadik helyen végzett, a csapat pedig a nemzeti versenyszámban (30 lassú lövés, Laczik Zsolt, Szigeti László, Műhelyi Péter) második lett.
Az 50 méteres futócél kategóriában (40 vegyes) az ifjúságiak között Szigeti Dávid (Győri LK) mindenkit maga mögé utasított, míg a győri ifjúsági csapat (Szigeti Dávid, Dávid Balázs, Boros László) szintén első lett. A felnőtteknél Laczik Zsolt (Patent-Győri LK) a negyedik helyen végzett.