2018. 04. 20. péntek - Tivadar 12°C | 22°C Még több cikk.

Amerikai futball: Visszaszereznék a trónt

A közelmúltban tartotta évadzáróját a Győr Sharks csapata, amely keményen készül az új évi feladatokra.
Az utánpótlásedzők, Becs Péter és Vorholt Viktor megdicsérték a juniorcsapatot a bajnokságban való helytállásért, pedig előfordult, hogy csak tizenhárman voltak mérkőzésen. (A junioroknál egyszerre 9–9 ember van a pályán, nem 11–11, mint a felnőttmeccseken.)

A csapat vezetőedzője, Grátz Vilmos elmondta a jövő évvel kapcsolatos terveket, illetve a múlt szezonról beszélt. Átadták az év játékosainak járó díjakat is. A junioroknál az év támadójátékosa (offense) Schwarz Kevin, az év védője (defense) Szilas Péter, a felnőttcsapatban az év védője Macher Bálint, támadója Becs László lett.

Keményen készül az új évi feladatokra a Győr Sharks csapata.

A csapat jelenleg gőzerővel készül a Super Bowl napján tartandó (február 3.), immár hetedik alkalommal kiírt Cellect Arena-kupára, mely az amerikai futball kispályás verziója. A Sharks ezt a kupát háromszor nyerte meg, és idén készül visszaszerezni a trónt.

• 1. machers 2013. január 06. 11:05
    „Hajrá Cápák!”

NFL: visszavonul minden idők egyik legjobb védője

A szezon végén befejezi pályafutását Ray Lewis, a profi amerikaifutball-ligában szereplő Baltimore… Tovább olvasom