2016. 09. 27. kedd - Adalbert 10°C | 21°C

Akarásból jelest érdemel az MTE

Az MTE szinte az egész mérkőzést végigtámadta s küzdeni tudásból jelesre vizsgázott.

Hévíz - MTE 1904 1-2

12. p: Egy szélről beívelt labda után Király játékvezető kicsit túl szigorúan büntetőt ítélt a hazai csapat javára. Bene ezt biztosan értékesítette. 1–0.
16. p: Kertészt lökték ki a 11-es pontnál a labda alól, a játékvezető ezúttal nem ítélt tizenegyest.

36. p: Pálla ívelte előre a labdát, Kertész azonban a kint álló kapus felett pár centivel a kapu fölé emelt.

37. p: Peczár szögletét Kertész fejelte vissza, egy hazai védő kezezett, Király azonban továbbot intett.

65. p: Góllá érett a vendégek fölénye. Pálla futott el a bal oldalon, keresztbe lőtte a labdát, Varga lekezelte és a felfutó Laki fejére ívelte, aki 5 méterről a hálóba csúsztatott. 1–1.

78. p: Varga cselezte be magát a 16-oson belülre, Fleischhacker hátulról buktatta, Király végre büntetőt ítélt, majd Kertész értékesítette a tizenegyest. 1–2.

Jók: senki, ill. Szabó L., Horváth A., Laki, Varga.

Glázer Róbert: – Feltűnően gyengén játszottunk, ez hazai pályán egyértelműen vereséghez vezet.

Soós Imre: – Ha minden mérkőzésen ilyen akarással játszunk, akkor nem lesz gondunk a továbbiakban.

BFC-Siófok - Gyirmót 1-0

Eseménytelen percek, harmatos támadójáték jellemezte az első játékrészt. Bár volt ugyan egy 11-es gyanús eset Nagy Lászlóval szemben, de a játékvezető másként látta a szituációt. A második 45 percben a hazaiak kicsit felpörgették a játékot, többet kezdeményeztek, és kapura is veszélyesebbek voltak, s ez a 66. percben góllá érett. Ekkor Ladóczki kapott jó labdát a balösszekötő helyén, kisodródva kapura lőtt, s a labda Péken irányt változtatva az elmozduló Sánta mellett a hálóban kötött ki. 1–0.

A Gyirmót ezen a mérkőzésen mélyen a tudása alatt játszott.
Jók: Ladóczki, Kozmor, Tusori, ill. Sánta, Radics.

Botos Antal: – Tehetséges fiataljaink az osztály egyik legjobb csapatát győzték le. Nagy taktikai küzdelem volt, melyből egy góllal mi kerültünk ki jobban.

Hannich Péter: – A két katasztrofálisan játszó csapat gyenge teljesítményt nyújtott. Nem érdemeltünk győzelmet, azonban a játékvezető tévedésével ponttól fosztott meg bennünket.

Integrál-DAC - BKV-Előre 0-0

Jók: Baumgartner, ill. Kasza, Novák, Kovács.

Nagy László: – Borzasztóan akaratgyenge játék, hullámzó teljesítmény.

Rácz László: – Gratulálok a csapatomnak.

Elbukták Bardóczkyék a Davis Kupa összecsapást

Lado Csikladze négy játszmában legyőzte Kiss Sebőt, így Grúzia 3-2-re nyert Magyarország ellen a… Tovább olvasom