Már-már „ karácsonyi hangulatban" futballozva pontokat ajándékozott a Ferencvárosnak az FC Sopron.

FTC - FC Sopron 1-0

14. p: Demjén játszott a lendületesen előretörő Horváth Andráshoz, aki 16 méterről ellőtte a labdát a kapujából kifutó Szűcs mellett, de az centikkel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

92. p:
Lipcsei adott középre balról és az üresen hagyott Balog 5 méterről a soproni kapu bal alsó sarkába fejelte a labdát. 1–0.

A gyomorrontással Sopronban maradt első számú kapus, Balogh János helyén újoncot avatott Selymes Tibor együttese. A csapat kapitányát, Bagoly Gábort eltiltás miatt nélkülöző soproni védelem gondoskodott róla, hogy a hazaiak túlságosan ne dolgoztassák meg az Üllői úti arénában debütáló ifjú kapuvédő Kozma Tamást.

Az első 20 percben egyértelműen a Sopron akarata érvényesült, ennek „eredménye" Horváth András kihagyott ziccere mellett egy lesgól volt. Változatos futballal indult a második játékrész, mindkét kapu előtt gyakran adódtak helyzetek, talán a kontrára játszó soproniak előtt nagyobbak. A félidő közepétől kiegyenlítettebb lett a játék, ám a 85. perctől megindította az utolsó nagy rohamot a Fradi.

Beszorult a Sopron, és a hosszabbításban aztán a hazaiaknak sikerült is hibára kényszeríteniük a vendégcsapat védelmét, és megszerezték a győztes gólt.

Már-már „ karácsonyi hangulatban" futballozva pontokat ajándékozott a Ferencvárosnak a Sopron, azzal, hogy bár kidolgozta, ki is hagyta a helyzeteit.

Győzött a Liverpool, vesztett az Arsenal

A Newcastle United egy, a hajrában szerzett góllal nyert az 57. perctől tíz emberre fogyatkozott… Tovább olvasom