A volt listavezetőt győzte le az ETO B

Nyert az SVSE-GySEV és az ETO B, a Csorna-Kaupvár meccs döntetlennel zárult.
Márkó SE - SVSE-GySEV 0-1 (0-0)

Márkó, 100 néző. Gsz.: Pinezits (11-esből). Kiállítva: Plandár.

A második játékrészben Varga az elmélázó Plandártól lopta el a labdát, majd bevezette a 16-oson belülre, ahol a rutinos csapatkapitány lerántotta. A 11-est Pinezits biztos lábbal értékesítette. 0–1.

Az NB III-as színvonalhoz méltatlan pályán egyik csapat sem érdemelt volna pontot.

Jók: Pálfi, Nagy-Győri, ill. Katona, Reineck, Párkányi.

Gergely Gyula: – Nem sikerült a pályaavató, a jobb erőkből álló SVSE óriási egyéni hibákat kihasználva elvitte a három pontot.

Mozsolits Jenő: – A játékot nem kell megmagyarázni, ezért is három pontot adnak.

**********

Sárvár - Győri ETO FC B 1-4 (0-2)

Sárvár, 500 néző. Gsz.: Sinka, ill. Csermelyi (2), Varga L., Dombi.

A 35. percben Kiss Zs. passzából Varga L. lőtt bombagólt 30 méterről. 0–1. A 37. percben Csermelyi lépett ki a védők között és higgadtan lőtt a kapus fölött a hálóba. 0–2. A 48. percben Sinka lőtte ki a jobb alsó sarkot. 1–2. Az 50. percben Csermelyi ballal a kapus mellett lőtt a hálóba. 1–3. A 78. percben kapu előtti kavarodás után Dombi lőtt a hálóba. 1–4.

Jó iramú mérkőzésen megérdemelt vendéggyőzelem született a veretlen csapatok rangadóján.

Jók: Tóth J., Sinka, ill. Kiss Zs., Dombi, Csermelyi, Varga L.

Haraszti Zsolt: – Gratulálok a Győrnek.

Klement István: – Több kiváló teljesítménynek köszönhetjük győzelmünket.

**********

Csorna - Kapuvár 2-2 (0-2)

Csorna, 300 néző. Gsz.: Hollósi, Horváth G., ill. Bieder, Markó.

A 22. percben Baán kiugratása után Hollósi 16 méterről leadott lövését a kapus bravúrral hárította. A 29. percben egy jobb oldali szabadrúgást követően Lőre kétszer hárított, harmadszorra Markó lövése a hálóban kötött ki. 0–1. A 45. percben egy lesgyanús beadás után Bieder a rövid sarokba pörgetett. 0–2. A 70. percben Horváth G. 16 méteres lövése eredményezte a Csorna szépítését. 1–2. A 79. percben Horváth G. remekül ment el a bal oldalon, beadását Hollósi a rövid sarokba lőtte. 2–2.

Az első félidőben a Kapuvár, míg a másodikban a Csorna játszotta a futballt, így igazságos döntetlen született.

Jók: Lőre, Horváth G., Nyerges, ill. Bieder, Böcskör, Licskai.

Családi János elnök: – Edzőnk édesapjának sajnálatos halálesete miatt a csapat nevében szeretném kifejezni őszinte részvétünket.

Bencsics Tamás: – Sajnos egy félidei jó játék a Csorna ellen kevés.

**********

Hévíz–Csesztreg 1–0, Bük–Veszprém 1–3, Vép–Celldömölk 1–2, Andráshida–Keszthely 3–1, Tapolca–Répcelak 0–0.