2017. 02. 27. hétfő - Ákos, Bátor 2°C | 14°C Még több cikk.

A tétieket megint kiütötték, a balfiak levonultak a pályáról

Nyolcat rúgott a Győrszemere, a Bakonyszentlászló és a Babót, a Csikvánd 9-et. Újkéren félbeszakadt a meccs.
Megyei I. osztály - tabella
A Kapuvár-Ménfőcsanak meccsen a harmadik helyezett fogadta a második helyen álló együttest, a rangadó 2-2-es döntetlent hozott. Nem esett gól a Rajka-Szany meccsen sem. A Koroncó és a Lipót gól nélküli meccsen osztozott a pontokon. Az Öttevény 3-3-as döntetlent játszott a Nyúllal. A Jánossomorja a Győrladamért, a Lébény a Kajárpécet verte hazai pályán egy góllal, a Petőháza Fertőszentmiklóson győzött 1-0-ra.
Összefoglalók, nyilatkozatok >>

Megyei II. osztály - tabellák
A győri csoportban szombaton 5-0-ra verte a Töltéstava a gyengélkedő Ikrényt. Az Abda kikapott Gönyűn, a Győrújbarát nyert Mezőörsön. A Táp-Pannonhalma meccs 3-3-as döntetlennel ért véget.

A mosonmagyaróvári csoportban három vendégsiker született: a Bezenye Börcsön, az Enese Püskin, a Mosonszentmiklós Kimlén nyert. Mosonszolnokon simán kikapott a Dunaszeg. A tabella élén öt 23 pontos csapat áll.

A soproni csoportban 5-1-re verte a Lövő a Beledet, a Répcementi pedig 5-2-re az Egyházasfalut - mindkét csapat idegenben győzött.
Eredmények, góllövők >>

Megyei III. osztály - tabellák
A győri csoportban remeklő Győrasszonyfa a Győri Dózsa ellen győzött 4-2-re. A DAC 1912 is idegenben nyert, méghozzá a Nagyszentjános ellen. Hazai pályán csak az Abda II. tudott nyerni.

A győri-csornai csoportban 9-0-ra nyert a Csikvánd a Rábaszentmihály ellen. A Bágyogszovát-Gyömöre meccsen 8 gól esett, mégis döntetlen lett a vége.

A csornai csoportban a Babót kiütötte az Acsalagot, a Bezi-Kisfalud meccs 4-4-gyel ért véget.

A mosonmagyaróvári csoportban a Mosonszentmiklós II. hazai pályán 2-0-s vereséget szenvedett a Mosonudvartól, így a két csapat helyet cserélt a tabellán.

A kapuvári-soproni csoportban az Iván és a Harka három gólos előnnyel nyert. Az Újkér-Balf találkozó 2–0-ás állásnál, a 82. percben félbeszakadt, miután a Balf levonult a pályáról.

Eredmények folyamatosan a gymsfoci.hu oldalán >>

• 8. aztakurva 2011. október 31. 20:49
    „Pacalpöri ! Valószinű azért játszik mert hétröl hétre becsületesen edz, munka mellett ingyen . Kérdem én aki még pénzt is kap érte ( nem keveset ) és hétröl hétre gyenge teljesitményt nyújt arról kellenél cikkezni !”
  • 7. andrej 2011. október 31. 07:39
    „Virág Attila: "Jelenleg itt tartunk, két kapura lövésből a hazai csapat otthon tartotta a három pontot. A két csapat közti helyezéskülönbség a pályán nem látszott. Ellenfelünk könnyelműen vette a mérkőzést." Nos, nem tudom, hogy a győrladaméri edző milyen meccset, de ha a Jánossomorja az első félidőben 4-0-val fordul, akkor sem lehetne egy rossz szava sem a tisztelt mesternek!
    Aki látta a meccset, az tudja, hogy miről írok, aki meg nem, annak gyorsan egy kis matek: az első félidőben rúgtunk két kapufát, a ladaméri kapus kifogta a szemünket. Ez ugye haverok között is minimum már kettő. A második félidőben is volt helyzete a Jánossomorjának, de ekkor már nyitottabb volt a találkozó, viszont folytatva a számtant, amely a jelek szerint nem Virág Attila erőssége: a második játékrészben lőtte csapatunk mindkét gólját, vagyis ha csak azokat a kapuralövéseket számolom, amikre konkrétan emlékszem, akkor volt 6-7 ordító helyzetünk... abban viszont igaza van a vendégek edzőjének, hogy ha egy kicsit komolyabban vette volna a csapat a találkozót, ezeket a helyzeteket ki is használtuk volna, és kitömtük volna a Győrladamért.”
  • 6. GosztolaÁdám 2011. október 31. 00:04
    „Kedves pacalpöri!!mire is gondoltál ezzel?kíváncsi lennék egy igazi véleményre meg egy névre és leülnék veled egy asztalhoz és megbeszélném hogy mit is gondolsz!!!meg milyen gyalogkakukk van bellátásod az egészbe?van egy 20 éves srác aki dolgozik a vendég látásba, a szabad napjain azért megy be dolgozni hogy edzésre és bajnokira elengedjék stb...Szombaton kint voltál?:O Ha igen meccs után egyből pincér ruhába ment is vissza dolgozni!!!ezt te megcsinálnád????kérdem én?????úgyhogy várlak egy elbeszélgetésre!!!!én felvállaltam a nevem nem adtam ilyeneket hogy marhapöri meg még ragozhatnám de nem akarom ha akarsz megtalálsz és elbeszélgetek veled!!!de addig rólad annyit hogy bravó .....meg hogy szanalom.com!!!!!!gratulálok!!!!!”
  • 5. paris18 2011. október 30. 23:36
    „3. teljesen igazad van. Én Újkér szurkoló vagyok. A bíró nagyon jó volt, (jó lenne mnden megyei hármas meccsre ilyen bíó) és miután felülbírált egy bedobást a bró a balfiak levonultak a pályáról, meg még páran mutogattak is kfelé. csak gartulálni tudok szépen lejárattátok magatokat. nem tudtok veszíteni”
  • 4. füstbement 2011. október 30. 19:24
    „mire is gondoltál pacalpöri?”
  • 3. izsó 2011. október 30. 19:20
    „Semleges nézőként,csak annyit az Újkér-Balf meccsről,hogy egy sportszerű mérkőzésen sima hazai vezetésnél indokolatlanul lehívta a csapatát a vendégek edzönek nevezett embere,aki az egész 2. félidőben azzal fenyegetözött. Végül megtette,de a játékosai először nem akarták követni. Nevetséges tettével a Balfi egyesületnek ártott,ami akár pontlevonással is járhat.”
  • 2. alekínyó 2011. október 30. 09:56
    „Ki is most az elnök???”
  • 1. pacalpöri 2011. október 30. 08:16
    „A kapuvári meccshez tartozik: ha a "mester" még nem cserél minden szakmai és nem szakmai érvelés szerint, akkor talán!!! De hiába ha az elnök gyalogkakukk fia a keret tagja akkor neki mindenképp játszani kell???!!! :-(((”

Az MTE 1904 és a Csorna is győzött a Balaton mellett

A Csorna Badacsonytomajban nyert 3-0-ra, az MTE 1904 a Balatonfüredet verte idegenben 3-1-re. Tovább olvasom