2018. 08. 17. péntek - Jácint 17°C | 28°C Még több cikk.

A szerbek nyerték a Pannon-kupát

Az osztrák-szerb összecsapást a házigazda magyarokat szerdán 30-26-ra verő szerbek nyerték és sikerükkel besöpörték a három résztvevős torna első helyét is.
Az osztrák válogatottat szállító busz dugóba került, így az elvileg 17:00 órára kiírt mérkőzés csak később kezdődhetett. A két csapat összecsapását végül a házigazda magyarokat szerdán 30-26-ra verő szerbek nyerték és sikerükkel besöpörték a három résztvevős torna első helyét is.

A végeredmény 35-30 lett, déli szomszédunk legjobb góllövője Lapcsevics lett 6 találattal, a másik oldalon Szledák és a magyar származású Szilágyi Viktor (fotó) tett ki magáért. A felkészülési kupa utolsó meccsét pénteken rendezik Százhalombattán, a Skaliczki László vezette válogatottunk a sógorokkal találkozik és dönt a második hely sorsáról.

Pannon-kupa:

Szerbia-Montenegró-Ausztria 35-30 (17-14)
Tököl, 300 néző
Legjobb dobók: Lapcsevics 6, Ilics 5 (3), Stojanovics 5, Nipcsevics 4 (1), Toskics 4 ill. Szledák 9 (3), Szilágyi V. 7, Lint 4, Wilczynski 4
sport

Félszáz dobogós helyezés

A fővárosban rendezték az országos Budapest- és vidékbajnokság tornászfordulóit. Tovább olvasom