2016. 12. 08. csütörtök - Mária -3°C | 3°C

A sereghajtó verte a bajnokesélyest

A Petőháza kikapott a Szanytól, a Sokorópátka kiütötte az Écset, Sopronhorpács a Nagylózst, a Várbalog pedig a MITE csapatát. A bajnokságban először kapott ki a Nagycenk.

Megyei I. osztály
6-2-re nyerte a Nagyszentjános elleni meccsét az élen álló Győrszemere; a Nyúl-Jánossomorja meccsen fele ennyi gól esett: a második helyen álló jánossomorjaiak is biztosan nyertek 3-1-re. A harmadik helyen álló Petőháza számára a Szany lehet a mumus: az őszről elhalasztott meccsen Szanyban gól nélküli döntetlent játszottak még március elején, most pedig Petőházán 3-0-ra nyert a Szany. Rajkai győzelmével hat pontra megközelítette az Öttevény a Petőházát és pontszámban beérték a Fertőszentmiklós ellen 1-1-et játszó Kapuvárt. A Ménfőcsanak 4-1-re verte a Győrladamért. A Pannonhalma értékes győzelmet aratott a Koroncó ellen, azonban a Szany győzelme miatt a két csapat között nem csökkent a négy pontos különbség a kiesés elleni harcban. Az Abda helyzete egyre reménytelenebb: ismét kikaptak, ezúttal Lébényben 3-0-ra.
Eredmények, nyilatkozatok hamarosan >>
Tabella itt >>
U19-es eredmények és tabella >>

Megyei II. o.
A győri csoportban a Bajcs-Bácsa meccs 0-0-val végződött, a többi meccsen azonban nem lehetett panasz a gólokra. Az első helyen álló Kajárpéc 4-2-re nyert a Felpéc ellen, a második helyezett Tét Péren nyert 2-1-re, a harmadik helyen álló Töltéstava 4-0-ra verte a kieső helyen álló Mindszentpusztát, a Kóny 2-2-őt játszott a Táppal, a Győrszentiván 4-2-re nyert a Győrújbarát ellen, az alsóházi rangadón pedig a Mezőörs 6-4-re verte a Gönyűt.

A mosonmagyaróvári csoportban az első helyen álló Hédervár szombaton 5-1-re ütötte ki a kiesés ellen harcoló Károlyházát. Ennél is súlyosabb vereséggel tért haza Bezenyéről a Győrsövényháza, hatot kaptak, de rúgni egyet sem sikerült a sövényházaiaknak. Egy góllal, de nyert a sereghajtó Dunasziget otthonában a Győrzámoly, a Bősárkány 3-1-re győzött a Dunakiliti ellen, a Mosonszentmiklós pedig - szintén némi meglepetésre - 1-1-et játszott Hegyeshalomban. A Máriakálnok elleni győzelmével a Püski feljött a negyedik helyre.

Három meccsen is esett öt gól a soproni csoportban. Az Osli a Mihályit küldte haza 5-0-val éppúgy, ahogy a listavezető Répcementi is 5-0-ra verte a hozzájuk látogató Rábakecölt. Ágfalváról meglepetésre a sereghajtók között tanyázó Egyházasfalu távozott győztesként a 3-2-es meccs végén. A második helyen álló Lövő a Veszkény ellen veszített pontokat (1-1 lett a vasárnapi meccs), a dobogó harmadik fokáért harcoló Beled és a Hegykő sem bírt egymással, ők is 1-1-et játszottak. A Rábapordány magabiztosan, 3-0-ra verte a Fertődöt, amely így már csak a 10. helyen áll. A Vitnyéd a Fertőendréd ellen szerzett újabb 1 pontot, így már három pont az előnyük a 15. helyen álló Rábakecöllel szemben.

Eredmények részletesen hamarosan >>
Tabellák, U21-es eredmények itt >>

Megyei III. o.
A győri csoportban az első helyen álló Sokorópátka nem bízta a véletlenre a győzelmet: az Écset 11-0-ra verték úgy, hogy hetet lőttek a második félidőben. A Győrasszonyfa meglepetésre 2-1-re verte a második helyen álló Gyömörét, a Győrság pedig a Bakonyszentlászlótól kapott ki 3-1-re.

A győri-csornai csoportot veretlenül vezető Ikrény egy újabb lépéssel közelebb került a bajnoki címhez, miután a harmadik helyen álló Rábacsécsény otthonában is győztek. Az Abda II. a Rábaszentmihályt, a Győri Dózsa a Nádorvárost, az Acsalag a Bőnyt ütötte ki. Markotabödögén a Bezi megszerezte idei első győzelmét, nem is akármilyen győzelmet: 6-1-re nyert a sereghajtó.

A csornai csoportban a legnagyobb győzelmet az első helyen álló Rábaszentandrás aratta, amikor 6-2-re verte a Rábatamásit. Nyert a Barbacs és a Babót is, az Egyedtől az egyik sereghajtó, a Szárföld távozott egy ponttal. Meglepetés a Jobaháza győzelme is a Szilsárkány-Pásztori ellen.

7-0-ra verte a MITE csapatát a Várbalog, a Halászi pedig Mecséren nyert 2-0-ra. Újrónafőn hiába várták a sereghajtó Lébény II-t, a vendégek nem jelentek meg. A többi meccs döntetlennel zárult, ez leginkább a Kunszigetnek, a Dunaszentpálnak és az Ásványrárónak fájt, mivel mindhárom csapat számára fontos lett volna nyerni.

A forduló legnagyobb meglepetése a Nagycenk veresége, hiszen veretlen listavezetőként fogadták a sereghajtó Csapodot, s a vendégek 4-2-es győzelemmel távoztak Nagycenkről. A Himod 4-0-ra verte a Pereszteget, a Sopronhorpács 9-2-re nyert a Nagylózs ellen. A Balf az Újkér ellen idegenben nyert rangadót.

A soproni csoportban is akadt meglepetés, az első helyen álló SFAC a sokáig sereghajtó Sarród ellen csak 1-1-es döntetlent ért el (a SFAC számára a 20 eddig lejátszott meccsből ez volt a negyedik, amit nem tudtak megnyerni). A Kisfalud 5-0-ra nyert az Und ellen, a Szany II. pedig a Harkát győzte le 3-0-ra.

Tabellák, U21-es eredmények itt >>

• 4. sivatag66 2011. április 21. 00:31
    „az Egyedtől az egyik sereghajtó, a Szárföld távozott egy ponttal.
    Annyi az eredményhez,hogy a középhátvédet a szárföldi sintérek elintézték !!!!!!!!”
  • 3. Szmertyin 2011. április 18. 23:42
    „Hajrá Csapod!”
  • 2. Falcmen 2011. április 18. 00:11
    „Csatlakozom az előttem szólóhoz, csak nekem a megadott tizenegyesek számával van bajom... Lébény ifi - Abda ifi "előmeccsen" a hazaiak két tizit is rúghattak, amiből az első tényleg az is volt, de a második.. vicc. Majd a sporttársak ezen felbuzdulva négy tizenegyest is rúgattak a hazai Lébényiekkel a felnőtt meccsen... több volt mint érdekes. Az egyes osztályok színvonalát sajnos a bíró és asszisztens sporttársak színvonala múlja rendre alul... De mit is várunk, hiszen egy hétvége alatt képzik ki ezeket a szánalmas bohócokat...
    Ja és nem savanyú a szőlő, aki ott volt látta...”
  • 1. paris18 2011. április 17. 21:28
    „Az Újkér meccsen 4 meg nem adott tizenegyes. Kettő az Újkérnek, kettő a Balfnak. Ilyen szerencsétlen bírók vannak és csodálkoznak ha felhúzzák magukat a szurkolók”