A Mosonszolnok átgázolt a SZESE csapatán

A Mosonszolnok átgázolt a SZESE csapatán.
Széchenyi ESE–Tapolca 27–19 (12–8)
Győr, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Hégli, Pars.
SZESE: Menyhárt – Bendes 1, Horváth H. 2, Bauer 2, KARÁCSONY 2, SZABÓ V. 7, Csőre 1. Cs.: JURIK (kapus), TÓTH E. 5, Pálfi, Urbán 2, Szabó H. 1, Veisz 3, Szabó M. 1, Radics Zs. Edző: Simon József.
Simon József: – Gyenge kezdés után rendeztük a sorokat, feljavult a védekezésünk az első félidő derekára, s gólokra tudtuk váltani támadásainkat, jól használtuk ki az ellenfél fáradtságát. Nem szabad azonban elbízni magunkat, hiszen rengeteg technikai hiba is csúszott a játékba.

Vady-Mosonszolnok–Széchenyi ESE 36–20 (14–11)
Mosonszolnok, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Büki, Nyéki.
SZESE: Menyhárt – Nagy T. 3, Horváth H., Bauer 1, Tóth A. 2, Szabó V. 2, Veisz. Cs.: Jurik (kapus), Bendes 1, Cserháti 1, Urbán 1, KARÁCSONY 8, Csőre, Radics, Szabó H. 1. Edző: Simon József.
Simon József: – Gratulálok a vendéglátó csapatnak, kihasználták csapatom összes hibáját, szó szerint átgázoltak rajtunk.

Audi-ETO III–Veszprém II 46–26 (23–8)
Győr, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Büki, Nyéki.
ETO III: Szalai – KISKARTALI 5, ÉLŐ 7, Gulyás 1, Hegedüs 4, NÉMETH M. 6, Papp M. 5. Cs.: Wéninger (kapus), BOUTI 3, Linder 3, Maláti 4, Baracskai 3, Borsi 2, Horváth P. 3. Edző: Tóth Lászlóné.
Tóth Lászlóné: – Csak az első félidő teljesítményével vagyok elégedett. Igaz, hogy húsz góllal nyertünk, de a második harminc percben nagyon sok gólt kaptunk, és ezért ennek következménye lett.

Audi-ETO III–Vady-Mosonszolnok 26–28 (10–17)
Győr, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Gyalog, Juhászné.
ETO III: Pusztai P. – Kiskartali 1, Csoknyai 2, Bouti 1, Maláti 4, Sebestyén 3, Puter 5. Cs.: Wéninger (kapus), Németh M. 3, Papp M. 4, Rózsa, Pusztai G., Gogola, Fábián, Hegedüs 3/1. Edző: Bognár Róbert.
Bognár Róbert: – Adtunk egy félidőnyi előnyt, amit – bár hiába játszottunk jól a második félidőben – már nem tudtunk ledolgozni.

Tarján SE–Széchenyi ESE II 18–24 (8–15)
Tarján, NB II-es férfimérkőzés, 100 néző. V.: Babicz, Fegyveres.
SZESE II: KOVÁCS Á. – BEDECS 3, BURJÁN 2, Császár 4, Galambos 7, Molnár S. 3, Takács 1. Cs.: Kovács G. (kapus), Füleki, Sipos 3, Szabó M., Szabó P., Tánczos 1, Jesch. Edző: Pauer Zoltán.
Pauer Zoltán: – Remek védekezéssel és kapusteljesítménnyel sikerült elhozni a két pontot.

További eredmények, női NB II: Sárvár–Mosonszolnok 26–31, Audi-ETO III–
Tapolca 26–27, SZESE–Bük 19–21. Férfi NB II: SZESE II–Tapolca 25–22, Alsóörs–SZESE II 19–27, SZESE II–Alba Regia II 32–32, Mór–SZESE II 25–23.

Győr-Szol-SZESE: Idegenbeli győzelem

A zárófelvonásban ismét ritmusosan és pontosan kosárlabdázva egyértelművé tették a győriek, hogy… Tovább olvasom