2017. 12. 11. hétfő - Árpád 4°C | 14°C Még több cikk.

A középmezőny döntőjében az egyetemiek

A páros mérkőzés végeredménye: 146–131 a Győr-Szol-SZESE javára.
Győr-Szol-Széchenyi ESE–Budapesti Honvéd 83–63 (18–18, 23–10, 22–7, 20–28)

Győr, férfi NB I/B, rájátszás a 9–12. helyért, 2. mérkőzés, 150 néző. V.: Boros, Esztergályos, Kulcsár.
Győr-Szol-SZESE: Baruta 16/6, Pankár 24/3, Hegedűs 15/3, Csiszár 2, Simon 16/6. Cs.: Fülöp, Horváth G. 8, Papp 2, Neumann, Stánicz, Palavics, Geszler. Edző: Kozma Tamás.

Az összecsapás első öt perce rémálom volt győri szempontból (5–18). A folytatásban egy 22–0-ás szakasszal állva hagyták a vendégeket a győriek, akik lendületben is maradtak, a záró tíz perc előtt közel harmincpontos volt már a hazai előny. Ekkor kissé könnyelművé vált az egyetemi gárda, ám így is magabiztosan, húszpontos különbséggel léptek a középmezőny fináléjába, ahol a TF-Budapest–Nagykőrös összecsapás győztesével találkozik.

Kozma Tamás: – A nagynevű Budapesti Honvédot egy évben négyből háromszor legyőzni rendkívüli fegyvertény. Külön öröm számomra, hogy harmadik győzelmünk egyben a középső sáv döntőjét is jelenti a számunkra.

Bronz élete első ultramaratonján

Az olaszországi Seregnóban rendezték a 100 kilométeres ultrafutó Európa-bajnokságot, melyen a győri… Tovább olvasom