2017. 08. 18. péntek - Ilona 18°C | 32°C Még több cikk.

A hatodik helyről indulhat Talmácsi Katarban

A Katari GP pénteki, második időmérőjén a hatodik rajthelyet szerezte meg Talmácsi Gábor, míg Tóth Imre 27. lett. A szombati futamot Alvaro Bautista indul az élről.
A hatodik rajthelyet szerezte meg a katari motoros gyorsasági nagydíj 125 köbcentis kategóriájának pénteki, második időmérőjén Talmácsi Gábor. A másik magyar pilóta, Tóth Imre a 27. pozícióban végzett.

Két helyet jött előre Talmácsi

Talmácsi csütörtökön nyolcadik lett, de idejét hamar 2:07.877-re javította, és harmadiknak jött föl Hondájával. Egészen a tréning utolsó pillanatáig az első sorban volt, de a leintés után egy perccel visszaesett a második szélére, hatodiknak.

A kvalifikációt a két héttel ezelőtti nyitófutamon győztes Alvaro Bautista nyerte, így ő kezdheti az élről a futamot, amit a szokásostól eltérően szombaton rendeznek.

Tóth a 27. kockáról kezd

A mezőny másik magyar versenyzője, az apriliás Tóth Imre a 32. helyről kezdett pénteken, de öt helyet javított, és a 27. kockáról rajtolhat.

Joó Gábor

A Debrecen a Magyar Kupa legjobb négy csapata között

A Debrecen bejutott a labdarúgó Magyar Kupában a legjobb négy közé, miután a negyeddöntőben -… Tovább olvasom