2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -2°C | 4°C

A hajrában bukott két pontot a Győri ETO FC

A labdarúgó Soproni Liga 11. fordulójában a Győri ETO FC hazai pályán már 3–1-re vezetett a Paks ellen, ám az utolsó öt percben kétszer is kihagyott a hazaiak figyelme, így a vége 3–3 lett.
Az FC Sopron a forduló előtt még nyeretlen Diósgyőrt fogadta, mely némi meglepetésre 1–0-ra győzött is az új olasz tréner, Vincenzo Cosco által dirigált soproniak ellen.

Az NB II-ben sem szerepeltek túl fényesen a megyei csapatok. Az MTE 1904 egy pontja ugyan jónak mondható - Soós Imre legénysége Soroksáron játszott 0-0-át -, a Gyirmót hazai pályán elért 1-1-es döntetlenje az Ajka ellen, valamint az Integrál-DAC 5-0-ás veresége Budaörsön mindenképpen a kudarc kategóriájába sorolható.

A női kézilabda NB I-ben az Audi-ETO közepes teljesítményt nyújtva is biztosan győzte le a Békéscsabát 33-20-ra, míg a Soproni sÖrdögök férfi kosárlabda-csapata a bajnoki szezonnyitón 86-70-re kikapott Pécsen. Meszlényi Róbert együttesének egy percig nem volt esélye a győzelemre.

NB III: Megyei rangadó Csornán

A megyei csapatok vasárnap 15 órától lépnek pályára az NB III Bakony-csoportban. Csornán megyei… Tovább olvasom