2017. 12. 15. péntek - Valér 4°C | 8°C Még több cikk.

A Győrszemere nyerte a rangadót

3-1-re nyerték hazaiak a megyei I. osztály rangadóját. A megyei II. o. soproni csoportjában a Lövő 3-0-ra verte a Répcementit.

További eredmények és tudósítások >>
A megyei I. o. állása 13 forduló után >>
U19-es eredmények és tabella >>
Megyei I. osztály
3-1-re nyertek a hazaiak a Győrszemere-Jánossomorja mérkőzésen, így visszaszerezték a vezetést a megyei I. osztály tabelláján 13 forduló után. A Kapuvár hazai pályán - ha üggyel-bajjal is, de - legyőzte a Rajkát 4-3-ra. A Petőháza Lébényben nyert 2-0-re, a Nyúl hazai pályán verte 3-0-ra az Abdát. A Koroncó 4-3-ra nyert az Öttevény ellen, a Pannonhalma 3-0-ra verte a Győrladamért. Gól nélküli döntetlennel ért véget a Fertőszentmiklós-Szany találkozó. A Ménfőcsanak a múlt heti bravúr után 4-1-re kikapott Nagyszentjánoson.

Megyei II. osztály
További eredmények és góllövők >>
A Megyei II. Fiat Riegler Győri csoport állása 13 forduló után >>
U21-es eredmények és tabella >>
Győri csoport
A Kóny meglepte a Töltéstavát, 2-1-gyel elhozták a három pontot a kónyiak. A Kajárpéc  5-1-re verte a sereghajtó Vámosszabadit. A Mindszentpuszta a múlt heti győzelme utánismét kikapott, ezúttal hazai pályán 1-0-ra a Gönyűtől. A Győrújfalu 3-2-re verte hazai pályán a Mezőörsöt, akárcsak a Győrújbarát a Tétet, a Bajcs 2-1-re nyert a Pér ellen. A Bácsa és a Táp 1-1-es döntetlent játszott.

A Megyei II. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport állása 13 forduló után >>
Mosonmagyaróvári csoport
Akadt néhány egészen váratlan eredmény a csoportban. A 14. helyezett Hegyeshalom ellen 2-2-es döntetlent játszott a Hédervár. A sereghajtó Dunsziget három gólt lőtt a harmadik helyezett Bezenyének, de még így sem tudtak nyerni. Az eddig gyengélkedő Mosonszolnok 8-1-re verte a Püskit. A tabella élére a Dunakiliti ugrott.

A Megyei II. Erste Leasing Soproni csoport állása 13 forduló után >>
Soproni csoport
A Répcmeneti hazai pályán 3-0-ra kikapott a Lövőtől, amely így átvette a vezetést a tabella élén. A Hegykő 7-0-ra verte a Mihályit, a Beled 3-1-re tabellán közvetlenül mögöttük álló Rábapordányt. Ágfalváról pontot rabolt a Rábakecöl.

Megyei III. osztály
A Megyei III. Agroker Győri csoport állása 13 forduló után >>
Tartalékeredmények és tabella >>
A Sokorópátka Gyarmaton is nyert, így veretlenül áll az őszi fordulók végén a győri csoport élén. A Győrság a második, miután 2-1-re verték a Nyalkát, a Gyömöre pedig 5-3-re nyert Szerecsenyben, így ők a harmadikak. Veszprémvarsány Bakonyszentlászlón is kikapott, így ők nyeretlenül az utolsók 13 forduló után.