2017. 02. 24. péntek - Mátyás 7°C | 10°C Még több cikk.

A dobogó árnyékában

Öt perc után 5–0-ra vezettek Konkolyék, mikor védekezést váltott a vendégegyüttes.

Villámrajtot vett a hazai együttes a rangadón, melynek győztese – a Tatabánya szigetvári vereségének köszönhetően – felléphetett a negyedik helyre. Öt perc után 5–0-ra vezettek Konkolyék, mikor védekezést váltott a vendégegyüttes. A nyitott fal nem igazán ízlett a zöld-fehéreknek, s ez az eredményen is meglátszott.

Szép lassan felzárkózott az Elektromos (14. perc: 6–5). Két gyors győri gól után pedig végképp megállt a tudomány a hazai oldalon, mert előbb egyenlített a több, egykor Győrött megfordult játékossal (Frey J., Bakos D.) felálló Tromos (8–8), majd el is húzott ellenfelétől (8–11). Józsa D. kimaradt hetese után úgy tűnt, végleg padlóra kerül a Tento-ETO, de a csapat ismét megmutatta erejét, s még szünetig ledolgozta hátrányát.

A második harminc perc is rengeteg fordulatot tartogatott. A játékrész elején megint a győri együttes jutott előnyhöz, de ismét a maga javára fordította az eredményt a vendégcsapat. Döntőnek bizonyult, hogy a félidő közepén az Elektromos játékosai többet foglalkoztak a szövegeléssel, mint a játékkal, s a sorozatos kiállításokat góllal büntették a hazaiak. A hajrában a győri csapat került hármas emberhátrányba, de sikerült átvészelnie a kritikus pillanatokat, így begyűjtötte a roppant fontos két pontot, s ezzel fellépett a negyedik helyre.

Tóth László: – Mostanában csapatom a második félidőben rendre megtáltosodik, s megnyeri a találkozóit. Szerencsére most is így történt, amiért csak gratulálni tudok a játékosoknak.

Spanyolország nyerte a Davis-kupát

Spanyolország nyerte a tenisz Davis-kupa döntőjét Sevillában, így a spanyolok 2000 után második… Tovább olvasom